Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45mblik "inanilmaz" komik bir movie...

Vampire

Öne çıkan mesajlar

http://www.idsoftware.com/public/patrick/fun/mesh/mesh_playing_delta.wmv

sag click / save target as

Bu korku oyunlarina karsi inanilmaz bir fobisi olan bir gencin diger arkadasinin israri üstüne tek basina karanlikta doom3 oynarken gece görüslü kamerayla cekilmis videosu...Oyun ici görüntü ve sol tarafta ekranin 1/4 üde muhtesem kahramanimizi gösteriyor (internette gezen salak salak bagrisan cocuklarin oldugu film degil merak etmeyin)...O kadar komik ve muhtesem ki ID Software kendi public ftp sine koydu bu movieyi...138 sayfalik bir thread yaratti planetdoom forumlarinda bu movie...

Dl ettiginiz her byte'a ve dl ederken harcadiginiz her saniyeye degicek, karnima agrilar girdi yesrederken gülmekten...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

hauuhaahu gerçekten süpermiş... koparmamış olsa da çok eğlenceliydi. yazık adama, netin maymunu oldu. ben en çok şey kısmında koptum, bi anda karşısına yaratık fırmıyo, çığlık atıp panikle el feneriyle vurmaya başlıyo, sonra makinalıyı seçemeyip el feneriyle bi daha vurmayı deniyo.

eheh.. indirmeye değer.[signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 05 Eylül 2004 11:47 tarihinde demiş ki:
hauuhaahu gerçekten süpermiş... koparmamış olsa da çok eğlenceliydi. yazık adama, netin maymunu oldu. ben en çok şey kısmında koptum, bi anda karşısına yaratık fırmıyo, çığlık atıp panikle el feneriyle vurmaya başlıyo, sonra makinalıyı seçemeyip el feneriyle bi daha vurmayı deniyo.

eheh.. indirmeye değer.

Evet, orasi süperdi, off ya abi 3 kez falan seyrettim arka arkaya cok güldürdü adam. bu adamin daha 3 tane moviesi var, bitanesi bundan dahada komik, adam oyunu birakiyo falan ama cekim bu film kadar profesyonel degil :) ama yinede deger diyosaniz digerleri

http://www.idsoftware.com/public/patrick/fun/mesh adresinden sirayla indirilebilir :)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok gzl abi ya çok güldüm
neyse bari mesh sonradan biraz alışmış oyuna da bi yaratığı öldürdükten sonra gülerek cesedine ateş etmeye dewam ediyo "you are dead now" diyerek
ama ani bişe olduğunda bağırmaya dewam ediyo :lol:
ama aslında fena oynamıyo baya temkinli gidiyo fln

o şeyde çok güldüm ya health alırken kıstırıyo ya yaratık bunu ahahah :lol: "OOH MY GOODNESS GET OUT"[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

haha bi ara karanlikta yururken help me die ses duyuyo sonra aydinlik ortama topukluyo bu sirada "i'm not going to help you, i dont give a f.." fln dio adam acaip tirsmis ya
benden farki yok tabi o ayri konu[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...