Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kodlamadan anlayanlar defansa

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

bi uygulama gibi bi şey var, bi şirket eleman tutmaktansa bi sistem aracılığıyla
havuzdaki "görevleri" bilmem kaç kişiye dağıtarak (aynı şeyleri yapıyo insanlar, kişiye özel değil görevler) görev başına belli bi para veriyo.

muhtemelen görevdeki başarı yüzdesi de diğer insanların cevapları sonrasında ortaya çıkıyo.

neyse merak ettiğim konu, ben manuel bi şekilde uğraşıyorum diyelim. verdiğim cevaplar, seçtiğim şıklar bilmemneler kaydolsun, ayrıca 30 tane daha üyeliğim olsun ve diğer üyeliklerden birinin karşısına benim manuel uğraştığım dalga geldiğinde pat pat pat atlasın gitsin ve haliyle para x 30 olsun istiyorum.

şimdi o 30x için 30 farklı bilgisayar, 30 farklı ip, 30 farklı kimlik bilgisi + kimlik bilgisiyle örtüşen banka hesabı lazım. o kısımlar ok dersek

kendi bilgisayarımdan yapacağım tek işlemi sırası geldiğinde başka ip+bilgisayar+acc kombosuyla kopyalayabilecek bi kod algoritma mümkün müdür?

edik:o kısımlar ok demişim de, kimlik banka falan kısmı anca ok
o kadar bilgisayar ip falan yok tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

şu an hiçbi şey kazandırmıyo :D
site gösteriyo sana sistem mesela 10 tane
sorgu şu
gösterdiğimiz bu
derecelendir diyo

basıyosun uygunu oo şahaneyi ve böyle 10 sorgudan sonra
o kategorideki puanına göre 0,05 0,35 dolar arasında bi para alıyosun
ortalama 2 dakika sürüyo sonuca ulaşmak.

yaptırım olarak hesapla sistemin ilişkisi kesiliyo, tekil hesabın kazandıkları pattes oluyo. hesaba geçmemiş paralardan oluyoruz sadece yani.

istediğim şey bu ufacık parayı katlamak işte :D

bi sorun var ama mesela, böyle 10 farklı kategori falan var
ve her dk aktif sorgular olmuyo. bazen oturup 3 saat uğraşıyosun tekil hesapla 30-40 dolar geliyo
bazen üç günde toplam 5 dolarlık görev geliyo
falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...