Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Punisher [Çıktı]

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Yasaların bittigi yerde cezalandırma başlar... Punisher (Cezalandırıcı) Bu oyunda nefret ve kinin sınırının olmadıgı bir dünyada hüküm süren suç örgütlerine karşı tek başına Frank Castle ın verdiği mücadeleyi yaşayacaksınız. Oyun Marvel Comics tarafından piyasaya sürülmüştür eh hal böyle oluncada aklımıza örümcek adam kaptan amerika gibi yapımlar geliyor. Oyun içerisinde 100 kişisel tekniği kullanarak cinayet işleme şekli ilk defa bu kadar gerçekçi bir şekilde kullanılmış.

Özellikler :

Beceri tarzı! daha önce göremeyeceginiz combinasyonlarda fiziksel güc kullanımı, karakter etkileşimi ve ortamları kullanım.
Cezalandırıcı cephaneneliği! Cezalandırıcı'nın savaş mücadelesinde gerçekliğe uygun cephaneler (toplanabilir ve geliştirilebilir.) ve daha bir çok sürpriz.

Daha fazla bilgi , resim ve sistem gereksimi için tıkla

[signature][hline]||Hisar Oyun[b]||
Sosyal ağlarda paylaş

ps2 de oynuyorum kontroller zor olmasa baymicam ama pc de kensinlikle baymaz oldurus sitilleri cok hosuma gitti adama silahi atiyor adam saskinlikla tuttugunda anlini bicakla yarmasi gibi vah$i hareketler var oyun the punisher storyline ini izliyor [en azindan oyle deniyor] guzel bir fps/tps oynatiyo kendini meret ama bugun besiktasa gittim pc veya ps2 daha gelmemis ancak internette bulunabiliyor[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ahaha aynen levie..[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dandiktir diye almıyordumki baktım diğer oyunlar daha dandik gözüküyor. Aldım ve iki günde bitirdim. İçimin yağları eridi oynarken şimdi tüy gibi hafifim.

Ne kin kalıyor ne nefret ne böbrekler. ahmet abi hesabı.[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

PC için al bence.Pcde oynuyorum gerçekten tüm stresimi alıyor.Ama tek bi kötü yanı var.Sinir olduğum insanları çevremde görünce nasıl special investigation ve special quick kill yaparım diye etrafı tarıyorum ve dalıp gidiyorum.Hızara adamı oturtmak favori sorgulamam.[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

tipi neden benzememiş filmdekine?
yüklüyorum ben de şimdi hadi bakalım...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

tipinin filmdekine benzemesine gerek yok cizgi roman kahramanı ya o bakımdan[signature][hline]Bow down before the one you serve,
You're going to get what you deserve

--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK GayZerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Ariakan the UbaAAHR BM..

Sosyal ağlarda paylaş

tam stres atmalık oyun olmuş. yannız daha bronze medal'dan üstünü alma şeyine erişemedim.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

über bi oyunmuş valla..easyde oynamayın..zaten hard veya mediumda oynamassanız gold falan alamiyorsunuz[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Russian sana doğru koşarken bikaç varilin daha yanından geçiyor. O varillere isabet ettirmeye çalış patır putur patlıyor adamın bitarafında.[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 09 Şubat 2005 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşalar size bir ipucu bölümün adını tam hatırlamıyorum bie japon otelindesiniz.Bir sectionda gözünüzü açtığınız zaman karşınızda size saldırmayan 6 düşman var.1 tane samurai ustası 4 tane bayan savaşçı 1 tanede kafasında skull olan adam.Önünüzdeki katanayla ustaya quick kill yaparsanız savşçı kadınlar harakiri yapıyor.görmenizi tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

son 3 bölüm kaldı..yarın kotor 2 alıcağımı varsayarsak bu akşam bitirmem lazım[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu şöyle tanımlandırayım:
manhunt'ı getirin aklınıza, oynanışını hızlandırın accık. Hızlandırdınız mı? Tamam, şimdi kalın kalın kıyın onu boşaltın bir kaba. Alın Max Payne'i, onu da aynen, aynı kaba.
Güzelcene çırpın. Sonra bir bakıyoruz, aaa The Punisher!:)
Öyle inanılmaz grafikleri yok ama kontroller güzel, port olduğu için (tahminen) hızlı, inanılmaz eğlenceli.
Şiddetle öneriyorum. (3 cd haberiniz olsun)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...