Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crime Scene Investigation (Kanıt Peşinde) Yeni bölümleri

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

çok güzel dizi ama kötü kanal
şahsen zaplarken hiç trt de durma ihtiyacı çekmem güzelim dizi kaçıyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
her cumartesi varda ben seyrediyorum her zaman ama SON yazdı sanırıjm sezon bitti emin değilim ya amerikada fln baya popüler güzel dizi sana katılıyorum gereken ilgiyi görmedi burda ama TRT de düzensiz yayınlıyo bazen ona kafam atiyo[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Abi harbi baya iyi diziydi.[signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

csi efsanei ny de devam ediyor die lanse ediolar ya zaten
seviom bu cnbce yi ya onlarda olmasa türk işi pempe dizilerden başka hich bisi olmiyacakti televizyonda..
trt 1 (2dede güzel diziler oluodu bi ara ama takip edemioyorum artik) ve cnbce gerisi yalan..[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sniper, 06 Şubat 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
TRT LA bölümlerini veriyo. CNBCE'deki NY olucak. Anladığım kadarıyla A-Z ye oyuncu kadrosu farklı.
LA değil las vegas bölümlerini veriyo, ayrıca seslendirmelerin en uygun düştüğü yapım bence trtdeki.[signature][hline]En refresh | Rakipsiz
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
csi'ın tek topiği bu herhalde.
bi uplamış olayım.

izleyen var mı halen?

bi kaç bölümde izlemeyi bıraktım, açıkçası noldu ne bitti pek bilmiyorum, dönüp o kısımları tekrar izliycem (grissom ve langston'ın ayrıldığı bölümler)

ancak yeni russell karakteri epey hoşuma gitti, diziye daha çok bağlandım onun yüzünden. daha sık izliyorum artık.

hikayeler süper düper değil belki ama russell gibi karakterlerin verdiği tepkileri seyretmek keyifli oluyor. ted danson iyi oyuncu, sevdim diziye verdiği etkiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...