Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade : Trinity

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

snipes unreal tournament serisindeki şampiyonlar şampiyonu malcolm karakterine benzemiş, yakışır.. 8-)

wesley snipes sağolsun uyarlanan çizgi-romanın ötesine geçebilen yegane film serilerinden biri oldu blade, bunda da ekşın ekşın eğleniriz herhalde..

borbag ne bekliyorsun ki çizgi-roman uyarlamasından karizmatik ekşın dışında anlamadım, iskender'le nasıl bağdaştırıyorsan.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 10 Aralık 2004 10:55 tarihinde demiş ki:
Ohh ne güzel işte bol vahşet dolu, çekimleri güzel, konusu basit (bul, öldür) bir film daha izlicez. Beyin yormayan aksiyon filmleri iyi oluyor :)

kesinllikle +1 :) [signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
|---|İnternet-Konu Dışı-Konsol-Pc Oyunlari|----|
|Müzik-Vizyon-Garbage-Spor-Donanim&Yazilim|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 13 Aralık 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
borbag ne bekliyorsun ki çizgi-roman uyarlamasından karizmatik ekşın dışında anlamadım, iskender'le nasıl bağdaştırıyorsan.. :)

bağdaştırmıyorum:) iskender verdiğim 7 milyonun 1ine bile değmeyecek kadar kötü bir filmdi bence, bu da rezalet birşey çıkacaksa(karizmatik ekşının da iyisi kötüsü var) daha para vermiyim dediydim. malum öğrenci adamız...[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e

[Bu mesaj Borbag tarafından 15 Aralık 2004 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler konuyu uplıyorum...
çünkü bugün resmen yazıcıoğlunda Blade 3 diye cdsini buldum...oha resmen hangi ara basıyolar alla allaa.....
bi de korsana karşıyız diyolar..girin yazıcıoğluna ezin yılanın başını...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

film 10 dak önce bitti ve tek kelmeyle manyaktı. Bi kere blade abimiz skal bıyıkla karizma olmuş. Sonra okçu hatun yakıo. Hannibal king de komedi bayağı güldürüo. Bu arada bu spoiler olacak o yüzden okumayın isterseniz ama Vampir Köpekler süperdi.

Herkese tavsiye ederim bu filmi bence matrix serisinin aksine üçlemenin en güzel filmi sonuncusu çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Son noktayı koyuyum bari arkadaşlar ben filmi daha demin izledim film berbat ötesi ahh nerde o eski blade 1 efsaneydi ya ah ahhh.
filmi size kısaca şöle acıklıyım acılış güzel gibim....Devamı baya güzell konu iyi ilerliyo gibim ...bazı yerler sarıyo falan gibi...
AMaaaaa gelin gorun ki bu kadar da beklentinizin oldugu bir filmin sonu bööölllee dandikimsi bitemez ya hayallerininz alt ve üst tabakaya geçiyo yani.yuh lan diyon böyle son mu olur.
İnsan Bölüm sonu boss kahramanını bu kadar dandık yapamaz(Dracula yani :) )
Abi izleyin izlemesine ama çok şey beklemeyin.[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dun gittiğim gece klübünde plazmadan verdiler filmi insan ister istemez izliyor tabi... çekim kotuydu biraz kopya dvd... film fena değil aslında guzel espriler var ozellikle hannibal king karakteri çok guzel olmuş bence... yani sinemada kaliteli bir şekilde izlenebilecek bir film sinemaya geldiğinde de gidecem herhalde gerçi sonunu biliyorum ama neyse zaten başka film yok doğru durust bu aralar hepsine gittim gidilebilcek olanların...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...