Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık vape mod & ato

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

guncel liste;

Smok V8 Big Baby Tank - 80 TL

Bu aralar çok fazla tank kullanmadığım için elimden çıkarıyorum bunu.
Elimde bi kaç tane fazla coil olabilir onlarıda yanında gönderirim.

IJoy Limitless RDTA - 55 TL

Yine aynı sebepten - RDTA fazlalığından dolayı satıyorum.

Geekvape Griffin RTA - 70 TL

Griffin 25 kullandığım için satıyorum bunu. Çok az sarım yaptım. Çiziği vs yok, tertemiz. Ek olarak top airflow kitide var elimde onuda yanında göndercem.

Vaporesso Gemini RTA - 60 TL

Aynı sebeble - RTA fazlalığından satıyorum. Bunu da çok az sardığımdan tertemiz.

Geekvape Tsunami RDA - 50 TL

Genelde RDTA kullandığım için yine çok az kullandığım, bottom airflow RDA. Fiyatı denemek isteyenler için dip yazdım.

SMOK Guardian Pipe III & Micro TFV4 Tank - 250 TL

Bi kaç ay kadar kullandığım cihaz. Atıl durduğundan satıyorum aynı şekilde. Elimde bi kaç tane fazla coil olabilir onlarıda yanında gönderirim.

CoilArt Mage GTA

Fiyata daha karar vermedim uygun bişiler yaparız.

Sosyal ağlarda paylaş

fiyat iyi abi zaten, comarland gibi kar koymuyorum, 2. el diye fiyat kırarak belirledim.

kalanlar;

Smok V8 Big Baby Tank - 80 TL
IJoy Limitless RDTA - 55 TL
Geekvape Griffin RTA - 70 TL
SMOK Guardian Pipe III & Micro TFV4 Tank - 250 TL

yakında bi iki parca daha ekleyecegim satisa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
gemini 40 olmaz, fiyat dusmuyorum zaten dip.

@chastor arada kaynamis gonderdim simdi cevap.

griffinde satıldı bu arada.

bu arada limitless satısa devam arkadaslar, litran denen tipin topicte ilk sayfada bana salladıgını yeni farkettim. zaten alıp yeniden satip para kazanmaya calıscak belli. kendi kullanip isine yarayacak birine gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

update;

Aspire Natilus X

Fiyat belirlencek.

Smok X8 Cloud Beast Tank

Fiyat belirlencek.

Geekvape Griffin 25 RTA

Fiyat belirlencek.

RTA fazlalığından satıyorum. Bunu çok az sardığımdan tertemiz.

SMOK Guardian Pipe III & Micro TFV4 Tank - 150 TL

Fiyatı düştüm iyice, 150'ye alan hayrını görsün. Boş boş duruyo rafta.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Selam bir türlü alışamadım vape olayına, daha doğrusu düzgün likit getirtemediğim için yerli likitlere de girmedim hiç elimdekilerı satıyorum. Hepsini çok az kullandım, en fazla kullandığım ijust s mod ve serpent mini'yi attım zaten bunlar hiç kullanmadıklarım & az kullandıklarım.

Hepsinin kutusu var.

Smok Stick V8 kit Carbon Fiber EDİSOYNU

Bir tane 0.15 coil var içinde diğer coili tankı doldurup bir kez kullandım sevemedim niyeyse likitten olsa gerek. Full kutu var ama şarj kablosu nerde bilmiyorum

100 TL

Serpent SMM (Suck My Mod ile Wotofo'nun ortak ürünü RTA)

Çok güzel single RTA. Serpent Mini'den sonra bunu deneyeyim diye aldım, Smok V8 den çok bunu kullanmışımdır. 10-15 kere falan doldurdum tankı.

60 TL

iJust S Tank'ı

Kit olarak almıştım ama modu kendi kendine ateşledi bir gece tırsıp attım modu tank kaldı sdf.

Smok V8'in tankı gibi bunu da çok az kullandım maks 3 kere falan doldurmuşumdur.

Bu çok para etmez diye düşünüyorum 20 tl'ye vereyim?

Eleaf iStick 20W box mod

İlk vape modum buydu, 1 ohm'dan aşağısını desteklemiyor eski alet biraz ama sıkıntısı yok herhangi bir tane. O yüzden

40 TL?

fiyatları FT'ye bakıp düşürerek girmeye çalıştım. fazla girdiğimi düşündüğünüz varsa söyleyin ona göre şey ederiz.

Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de 3 tane falan curo coiler, 30 ft 24 & 26 ve 28 GA Kanthal tel var. Bir tane de 28 GA SS 316L var. Yanında da şundan 2 paket fiberfreaks pamuk var: https://www.fasttech.com/product/3890500-fiber-freaks-cotton-blend-wicks

bunları da toptan 20 TL'ye falan bırakırım Ankara'da isteyen olursa kargoya değmez sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...