Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonu melodiniz

Cermy

Öne çıkan mesajlar

LÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜ LÜLÜLÜLÜLÜL

die calıo,nokia desk phone lo'imiş adı.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
THEMAHMUT, 06 Şubat 2005 22:30 tarihinde demiş ki:
SİPASTİKİSİN LANSEN

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 09 Şubat 2005 10:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nokıa saolsun 6600 var bucs den :) mesaj gelıncede yaptıım bı remıx var o[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

radiohead - 2+2=5 in girişini kaydettim manuel şekilde, çalınca saygı duyuyor ortamdakiler :)[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Verve- The Bitter Sweet Symphony
Kız arkadaşım aradığı zaman da Lenny Kravitz- Are You Gonna Go My Way? çalıyor ki, sırf şarkının adı yüzünden seçtim :)
Bir de babam aradığı zaman, klasik espri, Godfather Theme.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

telefon çalınca nihavend longa çalıyor. hastasıyım o melodinin, ama telefon çalınca (nedense) çevremdekiler halay çekmeye başlıyor anlayamadım gitti:D
başka ayarı yok, gayet standart. sevdiğim bir şarkı koysam açmayacağımı bildiğim için hiç bulaşmıyorum. mesela stairway to heaven koysam kimse bana ulaşamaz telefondan:-)[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
L@m3rl3re cevap yok!
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
AAL'05 Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

Buc's Den. Hatta alarm olarak da onu kullanıyorum sabah sabah heyt ülen diye yataktan kalkan bir adam moduna bürünüyorum.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 09 Şubat 2005 07:39 tarihinde demiş ki:
"dızzt, dızzt" diye bi melodim var, telefon titreştiğinde çıkıyor. yansıma sesi sanırım.

Benim ki de aynen öle ehehe...:)[signature][hline]Severek asla bir şey kaybetmezsiniz. Ama hiçbir şey yapmadan durursanız,her zaman kaybedersiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...