Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kiralık oda arıyorum

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

ey yüce pati ahali!
bilgi santral shuttleların yakın oldugu,ulaşım(metro vesayre)5-10 dakika yürüme mesafesinde oldugu, mümkünse ateist veya deist en kotu kulturel musluman olan insanların yaşadığı(evde naz suresini tartışmak istemiyorum) , odanın yaşanabilicek boyutta olduğu egzantrik tatlış biryer arıyorum.

adım sinan yaşım 22 ilişkim yıl 2 , universite terk ile bu 2inci uni denemem , dogum gunum bile 12inci gun

neyse daha fazla sacmalamadan maks bütçem 700 tl dir, referans olarak jaeger amca
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2 ay once ev arkadaşlarımın birinin iş degisikligi digeri yurt dışı sebebiyle dagıttımız ev mesrutiyet mahallesindeydi 1800 lira kirası vardı

2+1 ortasında salon olan odaların en kücügü 16m2

nitekim bir suru boyle ev var o civarlarda, pangaltı tarafı tabiki olur, mecidiyekoy metroya 5 dakika trumpa 5 dakika uzaklıktaki evler zaten 600-650 sadece hardcore islam gelme ihtimalinden dolayı sormuyorum bile oda hala boş mu diye

yani kira 3+1 1800 oluyor 3 kişi 600+1/3 masraf yada 2+1 daha iyi bir yer 1800 yine 600+1/3

2 kişi cıkıldıgında nitekim 2 odalı salonu olmayan yerlerde var(bizim 2 alt kat idi elemanlar 1k ya cıkmıştı kot2 diye geciyordu ama bahcesi vardı

hani piyasasını 3-5 bende biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...