Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası

Steelwing

Öne çıkan mesajlar

Glatheros said:

sen de gitmissin eve turk diye corp kurmussun. Baya rezillik.

Onun derdi cekememezlik degil, oyuna giren her turkten tax alamadimi avucu kasinir onun. Iki uc kazik gemi satamazsa nooblara elleri terler.

Sen neyden bahsediyorsun onu anlamadım eve turk diye kim corp kurmuş?
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

ulan 10 sene olmus hala millete hakaret ediyorsun. Ne karin agrisi arkadas, senin parya olmadigin bir corp olamaz mi bu oyunda?

Var tabi ki. Düzgün işler yapanlara laf etmem.

Senin gibi içinde garip insanlar olanlara laf ederim. Ayrıca iki yüzlüye öyle olduğunu söylemek hakaret değil, yüzüne gerçekleri vurmaktır, zamanında seninde yüzüne çok gerçekleri vurdum biraz butthurt olayı var tabi sende :)

styrcon said:

Oda senin gibi okuduğunu anlayaman bir arkadaş, boşver dediği şeyleri .

Glatheros said:

Onun derdi cekememezlik degil, oyuna giren her turkten tax alamadimi avucu kasinir onun. Iki uc kazik gemi satamazsa nooblara elleri terler.

Oha nasıl bir hayal gücü. Şizofreni tam gaz devam demek ki pos guyım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Glatheros said:

sen de gitmissin eve turk diye corp kurmussun. Baya rezillik.

bilmiyorum iste okumadim bile, hanginiz recruit ediyorsa bu eve turke ona soyluyorum. Oyuna yeni baslayan noob Turkleri soguslemek icin kurulmus bir olusum
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Ben söylediğim şeyleri inkar etmedim senin görmediğin diğer şeyleri belirttim bundan yalancılık ve iki yüzlülük cıkartabildiğine göre hayal gücü baya güçlü birisin.

ilk küfür edeni savunup haklı bulup devam ettirene laf etmek. (iki yüzlülük)

İlk küfür edene hak vermedim ben yazıp "chalk kaşınmış hakettiği gibi arkadaşlarda kaşımış" yazman. (Yalancılık)

Önce corp dışı küfür yasak değil diye zorlaman, onu öyle olmadığını gösterince 2 corpu bağlamaz diye bir argümana geçmen. (Dansözlük)

Hatta postu ilk başlatan kişi bile küfür yasak değil yada 2 corp için geçerli değil gibi kıvırmamasına rağmen. Postu ilk başlatandan daha iyi biliyosun sanki corp kurallarını.

Ordaki insanlarla kişisel derdim yok yazdım ilk başta. Kişisel derdim olması için bana kötü bir şey yapmaları, hırslanmam vesaire gerekir. Senin gözünde iki yüzlü yalancı insanlarla uğraşmak biriyle derdim var demekse seninle var diyebilirsin o zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

ilk küfür edeni savunup haklı bulup devam ettirene laf etmek. (iki yüzlülük)

Haklı bulmadım.Haklı bulmuşum gibi söylemek(Yalancılık)
megetege said:

İlk küfür edene hak vermedim ben yazıp "chalk kaşınmış hakettiği gibi arkadaşlarda kaşımış" yazman.Önce corp dışı küfür yasak değil diye zorlaman, onu öyle olmadığını gösterince 2 corpu bağlamaz diye bir argümana geçmen. (Dansözlük)

Arkadaşlarda kaşımış yazmadım.Aklınca dalga geçmeye çalışmış.(Kaşınmış kaşımışlar dedim.)(İftira)

megetege said:

Hatta postu ilk başlatan kişi bile küfür yasak değil yada 2 corp için geçerli değil gibi kıvırmamasına rağmen. Postu ilk başlatandan daha iyi biliyosun sanki corp kurallarını.

Hala anlamak istemiyorsun ben dedimki yazdıkları genelleme her iki corp içinde KESİNLİKLE geçerli olup olmadığını belirtmez ve HEM İÇERDE HEM DIŞARDA YİNE KESİNLİKLE geçerli olup olmadığını belirtmez dedim.Hala çarpıtmaya çalışıyorsun.

megetege said:

Ordaki insanlarla kişisel derdim yok yazdım ilk başta. Kişisel derdim olması için bana kötü bir şey yapmaları, hırslanmam vesaire gerekir. Senin gözünde iki yüzlü yalancı insanlarla uğraşmak biriyle derdim var demekse seninle var diyebilirsin o zaman :)

Madem bir kıskançlık yok , çekememezlik yok , bir derdinde yok neden yazıyorsunki bunları işsiz birisimisin yoksa böyle karşıtlıklara illa birşey yazma gibi kafanda bir problem mi var yoksa boş bir insanmısın yapcak hiçbirşey bulamıyorsun aa burda bir zıtlık var hemen yazmalıyım kafasındamısın?
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Haklı bulmadım.Haklı bulmuşum gibi söylemek(Yalancılık)

Savunma cümlelerin.

styrcon said:

Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.

styrcon said:

Tanımıyorsun dediğimdede tanımıyorsun samimi bir şekilde cevap vermiş ne var?

Tanımadığı adama lanlı lunlu konuşan adama samimi cevap vermiş ne var demen küfür edilen taraf için haketmiş kaşımışlar demen savunmak oluyor.

styrcon said:

Arkadaşlarda kaşımış yazmadım.Aklınca dalga geçmeye çalışmış.(Kaşınmış kaşımışlar dedim.)(İftira)

2 cümle var yukarıda yazdığın. "kaşımış yazmadım" ve "kaşımışlar dedim". Türkçede sonuna -lar eki koyunca cümle negatif bir anlam mı kazanıyo bilmediğim bir şekilde acaba?

styrcon said:

Hala anlamak istemiyorsun ben dedimki yazdıkları genelleme her iki corp içinde KESİNLİKLE geçerli olup olmadığını belirtmez ve HEM İÇERDE HEM DIŞARDA YİNE KESİNLİKLE geçerli olup olmadığını belirtmez dedim.Hala çarpıtmaya çalışıyorsun.

Buna sen karar veremezsin. Senin mantığınla olmadığını da belirtmez ki yazı gayet açık. Sen kıvıracak yer arıyosun. Postu açan kişinin bana yazdığı cevabında corp dışında yasak değil yada diğer corpu bağlamaz gibi yazılar yazmaması, "Maalesef corp dışındaki konuşmaların takibini yapamıyoruz. Bu gibi rahatsızlık duyduğunuz konularda yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz." demesi yapılanın savunulcak bir tarafı olmamasını ispatlar.

styrcon said:

Madem bir kıskançlık yok , çekememezlik yok , bir derdinde yok neden yazıyorsunki bunları işsiz birisimisin yoksa böyle karşıtlıklara illa birşey yazma gibi kafanda bir problem mi var yoksa boş bir insanmısın yapcak hiçbirşey bulamıyorsun aa burda bir zıtlık var hemen yazmalıyım kafasındamısın?

İşim çok fazla boş zamanım olmasına imkan veren bir iş olmasından ötürü rahatım. Ayrıca evet insanların tezatlığını yüzügüne vurmayı severim. FCONdaki corpu neden çekemeyip kıskanayım allah aşkına :)
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Tanımadığı adama lanlı lunlu konuşan adama samimi cevap vermiş ne var demen küfür edilen taraf için haketmiş kaşımışlar demen savunmak oluyor.

Savununca savunduğum kişi suçsuzmu olmuş oluyor.Burdan anlaman gereken karşıdakininde masum olmadığı...

megetege said:

2 cümle var yukarıda yazdığın. "kaşımış yazmadım" ve "kaşımışlar dedim". Türkçede sonuna -lar eki koyunca cümle negatif bir anlam mı kazanıyo bilmediğim bir şekilde acaba?

İlk cümlede senin yazdığın cümleyi yazmadığımı belirttim.İkinci içinse türkçede sonuna -lar koyunca cümle pozitif bir anlam mı kazanıyor?Neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum.

megetege said:

Buna sen karar veremezsin. Senin mantığınla olmadığını da belirtmez ki yazı gayet açık. Sen kıvıracak yer arıyosun. Postu açan kişinin bana yazdığı cevabında corp dışında yasak değil yada diğer corpu bağlamaz gibi yazılar yazmaması, "Maalesef corp dışındaki konuşmaların takibini yapamıyoruz. Bu gibi rahatsızlık duyduğunuz konularda yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz." demesi yapılanın savunulcak bir tarafı olmamasını ispatlar.

Buna sende karar veremezsin.Attığın fotoğrafları görmesine rağmen hala bunu yazıyorlarsa düşün bakalım neden gereken yapılacak gibisinden birşey yazmadılarda yetkiliyle iletişime geçebilirsiniz yazdılar?Madem kesinlikle yasak hem içerde hem dışarda gereken yapılacak gibi birşey yazılabilirdi.Benim değinmek istediğim kısım bu sen ordaki genellemeden bunu anlamış olabilirsin ama olanlar bunun aksini söylüyor anladın mı?

megetege said:

İşim çok fazla boş zamanım olmasına imkan veren bir iş olmasından ötürü rahatım. Ayrıca evet insanların tezatlığını yüzügüne vurmayı severim. FCONdaki corpu neden çekemeyip kıskanayım allah aşkına :)

Yüzügüne vurmaya devam et :D. Boş zamanını boş işlerle geçirmek ne kadar boş birisi olduğunu gösteriyor.Boş birisi değilsende zaten bu yaptıkların çekememezlik , kıskançlık yada bir derdin olmasıyla açıklanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Glatheros said:

yikama yaglamaya devam mi metecim? XD

Kimi? Eve türk diye bir olusumda yok burda, bende recruit eden taraf değilim. İşim olmaz. Super titan üretmeye devam mı sen? ( Titan üreten poslara fuel koyup kendini titan üretiyo sanıyodun ya bi ara :) )

yav he he

hunlarda bir geyik vardi 10 sene once, bu cocuk bu abilerini neden bu kadar seviyor, ulan yoksa?

neyse metecim ben yillik seni kizistirma dozunu aldim.XD
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Boş zamanını boş işlerle geçirmek ne kadar boş birisi olduğunu gösteriyor.Boş birisi değilsende zaten bu yaptıkların çekememezlik , kıskançlık yada bir derdin olmasıyla açıklanabilir.

Sende boş birisi misin yoksa benimle aynı şekilde sürekli yazıştığına göre. Yada beni mi çekeiyosun yoksa?!?!?

Tanışıp benimle boş işler yapmak ister misin?
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

styrcon said:

Boş zamanını boş işlerle geçirmek ne kadar boş birisi olduğunu gösteriyor.Boş birisi değilsende zaten bu yaptıkların çekememezlik , kıskançlık yada bir derdin olmasıyla açıklanabilir.

Sende boş birisi misin yoksa benimle aynı şekilde sürekli yazıştığına göre. Yada beni mi çekeiyosun yoksa?!?!?

Tanışıp benimle boş işler yapmak ister misin?

Benim işim senin gibi türk corplarını kötüleyip,onları çekemeyen işsizlerle uğraşmak...

Sağol senin gibi bir işsizle boş işler yapmak istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...