Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası

Steelwing

Öne çıkan mesajlar

megetege said:

Bana etmedilerse kimseye etmezler çok mantıklı bir yaklaşım değil ama olsun.

Sana ettilerse herkese edicekler diye birşeyde yok ama olsun.

megetege said:

Düzgün bir şekilde konuşan insanlara küfürlü argolu konuşmak senin için normal bir şey demekki. Ondan sana normal gelmiş attığım loglar.

Ne zaman disband oluyonuz şeklinde dalga geçercesine bir yazı sana göre düzgün gelmiş olabilir herkese aynı gelicek diye birşey yok kimisi böyle şeylere güler geçer kimisi alınır bunu bilemezsin.Yani hakedip haketmediği dediği kişinin kişiliğine bağlı...
megetege said:

Derdim yok arkadaşlarla çok şükür. Corp tanıtımı sayfasıda ceo nun nasıl bir yapıda olduğunu göstermem için gayet mantıklı bir yer. İyi oyunlar.

Olayda bu ya ceo dışardakilerle üyelerine aynı şekilde davrandığını bilemezsin.Bu yüzden bir sorunun varsa kişinin kendisiyle derdini çözmen daha mantıklı.Bunu tüm corpa yöneltmek yanlış birşey.Şöyle bir örnek veriyim.Sen dışardaki her insana ailene davrandığın gibimi davranıyorsun?Sonuç olarak bu paylaştığnı loglar corp içinde nasıl birisi olduğu hakkında hiçbir bilgi vermez.Nasılmı biliyorum dediğim gibi konuşmuşluğum olduğu için kişiliği hakkında yeterince bilgim var.Derdim yok arkadaşlarla demişsinde derdi olmayanlar bakıp geçiyor.Eminim bu loglarda yazanlardan başkalarıylada aralarında birşeyler geçmiştir hepsi gelip neden yazmıyor?Bir dertleri yok çünkü..İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Sana ettilerse herkese edicekler diye birşeyde yok ama olsun.

Bana etmediler ki hiç. Ama banada etme ihtimallerini sevdim ben. İyi oyunlar.

styrcon said:

Ne zaman disband oluyonuz şeklinde dalga geçercesine bir yazı sana göre düzgün gelmiş olabilir herkese aynı gelicek diye birşey yok kimisi böyle şeylere güler geçer kimisi alınır bunu bilemezsin.Yani hakedip haketmediği dediği kişinin kişiliğine bağlı...

[ 2017.10.03 20:33:12 ] Chalkias Bosphorus > WoIverine selam :D
[ 2017.10.03 20:33:36 ] WoIverine > Chalkias Bosphorus naber lan kemikçi

Evet. Bende genelde bana merhaba yazan insanlara lanlı yada kemikçi gibi değişik hitaplarla seslenirim. Bu hitap şekline değinmeyip disband cümlesine değinerek olaya baya bir yanlı baktığını belli ettiğin için teşekkür ederim. İyi oyunlar.

styrcon said:

...Sonuç olarak bu paylaştığnı loglar corp içinde nasıl birisi olduğu hakkında hiçbir bilgi vermez.Nasılmı biliyorum dediğim gibi konuşmuşluğum olduğu için kişiliği hakkında yeterince bilgim var...İyi oyunlar.

Gayet fikir verir kafa yapısı ile ilgili. Ama yukarda ispantlandığı üzere olaya yandaş kafasıyla baktığın için ana bacı sövsede ben tanıyorum gayet iyi biri, sövmesi de sevdiğinden yazsan şaşırmam :)

Tekrar belirteyim bu arada. Benim derdim corp yada corptan birileriyle değil. Tezatlıkla. Corp içinde argo ve küfüre hoş bakmayan bi ceonun corp dışında merhaba yazan insana argo laf atması saçma geldi paylaştım. Sana normal gelmesi seninde kafa yapını ortaya koyuyor biraz. İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Bana etmediler ki hiç. Ama banada etme ihtimallerini sevdim ben. İyi oyunlar.

Demekki herkese küfür etmiyorlarmış hakedene..

megetege said:

[ 2017.10.03 20:33:12 ] Chalkias Bosphorus > WoIverine selam :D

Evet. Bende genelde bana merhaba yazan insanlara lanlı yada kemikçi gibi değişik hitaplarla seslenirim. Bu hitap şekline değinmeyip disband cümlesine değinerek olaya baya bir yanlı baktığını belli ettiğin için teşekkür ederim. İyi oyunlar.

Kendi cevabını kendin vermişsin bak sen vermeyebilirsin başkası verir önceki yazımı okuduysan farklı kişiliklisiniz.Tanımıyorsun dediğimdede tanımıyorsun samimi bir şekilde cevap vermiş ne var?

megetege said:

Gayet fikir verir kafa yapısı ile ilgili. Ama yukarda ispantlandığı üzere olaya yandaş kafasıyla baktığın için ana bacı sövsede ben tanıyorum gayet iyi biri, sövmesi de sevdiğinden yazsan şaşırmam :)

Ettikleri kişinin nasıl birisi olduğunu görmen için bende sana fikir vericek birşey atıyim devamını atmamışsın ya konuşmanın hani (http://prntscr.com/gv8qts) al buda devamı bu arkadaşın ilk olayları değil bunlar öncekilerini arşivlemedim bilmiyordum bu kadar derdin olduğunu bilseydim arşivlerdim.Bu var ancak elimde rusları seven bir arkadaş baya bilgi sahibi.
megetege said:

Tekrar belirteyim bu arada. Benim derdim corp yada corptan birileriyle değil. Tezatlıkla. Corp içinde argo ve küfüre hoş bakmayan bi ceonun corp dışında merhaba yazan insana argo laf atması saçma geldi paylaştım. Sana normal gelmesi seninde kafa yapını ortaya koyuyor biraz. İyi oyunlar.

Bu kadar uğraşıyor olman bile derdinin olup olmadığını belli ediyor.
10 kere aynı şeye cevap vermeme gerek yok corp içinde farklı dışarda farklı davranabilirler bu onların bileceği iş.Ayrıca corp tanıtım sayfalarındada corp dışındada yasak diye belirtmemişler yani ortada bir tezatlık yok.Senin kafa yapınla ilgili o tezatlık.İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yer kaplamasın diye önemsiz kısmı spoiler yapayım dedim.

Spoiler

styrcon said:

Yani hakedip haketmediği dediği kişinin kişiliğine bağlı...

styrcon said:

Demekki herkese küfür etmiyorlarmış hakedene..

Senle genel olarak insanların algıladığı hak etme yada hak etmeme kavramı çok farklı zaten. Burda da kişiliğini belli ettin biraz.

styrcon said:
Kendi cevabını kendin vermişsin bak sen vermeyebilirsin başkası verir önceki yazımı okuduysan farklı kişiliklisiniz.Tanımıyorsun dediğimdede tanımıyorsun samimi bir şekilde cevap vermiş ne var?

İyiki kişiliklerimiz farklı. Lan ve kemikçili hitaba samimi bir cevap vermiş diyosun. Önceki postta dediğim gibi hakketten direk ana bacı söverek başlasa ne var çok samimi biri dicekmişsin :)

styrcon said:

Ettikleri kişinin nasıl birisi olduğunu görmen için bende sana fikir vericek birşey atıyim devamını atmamışsın ya konuşmanın hani

Sonrası için karşılıklı atışmalar dedim, detaya girmedim. İki tarafta şiddeti yavaş yavaş arttırdı çünkü. Chalkın o yazıyı yazmadan önce maruz kaldığı yazılara bakalım. ( Logların zamanları ile attığın resmin zamanlarını karşılaştırabilirsin. )

Logs

[ 2017.10.03 20:34:28 ] WoIverine > sen sürünmeye devam et evlat
[ 2017.10.03 20:34:41 ] WoIverine > elin gevurlarına iyi yavşaaa
[ 2017.10.03 20:35:26 ] WoIverine > Chalkias Bosphorus üzme tatlı canını okşa arkacını
[ 2017.10.03 20:36:16 ] WoIverine > sizin gibi yalayıcılara yer yok burda
[ 2017.10.03 20:37:33 ] WoIverine > önce kıçından değil aklınal konuşmayı öğren sonra gel haydee
[ 2017.10.03 20:38:22 ] WoIverine > ha bu döt lalesimi ?
[ 2017.10.03 20:38:41 ] WoIverine > girip girip çıkarlar evlat size

Bende insanları tahrik edip edip karşı taraftan küfür görünce bak karşıda ki kötü biri derim ( Demem aslında inanırsın falan şimdi :) ). Bak bakalım kim ilk yalamakla ilgili yazıları başlatmış. Bunların hepsi aslında samimi yazılar ama chalk onu yazınca çok ayıp etmiş haklısın.

Cidden inanarak mı yazıyorsun yazdıklarını yoksa yandaş kafasından mı merak ettim. Umarım 2.sidir çünkü ilki kafada yada karakterde sorun var anlamına geliyor.

styrcon said:

10 kere aynı şeye cevap vermeme gerek yok corp içinde farklı dışarda farklı davranabilirler bu onların bileceği iş.Ayrıca corp tanıtım sayfalarındada corp dışındada yasak diye belirtmemişler yani ortada bir tezatlık yok.Senin kafa yapınla ilgili o tezatlık.İyi oyunlar.

"Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" Corp içinde argo ve küfür yok yazmadı arkadaş. Genel olarak tölerans göstermiyoruz yazmış. Corp içi ve dışı diye ayırmamışlar. 11. Seferde anlayabildin mi sonunda okduğunu? Normal insanlara göre tezatlık var burda, senin gibiler için olmaması bir şey ifade etmiyor.

styrcon said:

Bu kadar uğraşıyor olman bile derdinin olup olmadığını belli ediyor.

Beni tanıyanlar bilir derdim olmayan insanlarla da uğraşmayı sevdiğimi :) Burda zaten artık konu corp ceosu yada corp değil artık benim için. Yandaşlarını korumak için daha ne kadar saçma yazılar yazabileceğini merak ettiğimden devam ettiriyorum.

"samimi bir şekilde cevap vermiş ne var?" dedin ya la :)
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

İyiki kişiliklerimiz farklı. Lan ve kemikçili hitaba samimi bir cevap vermiş diyosun. Önceki postta dediğim gibi hakketten direk ana bacı söverek başlasa ne var çok samimi biri dicekmişsin :)

Hiç arkadaşlarınla lan keko naptın gibisinden muhabbet çevirmedinmi sen lan kemikçiyi sen kötü yorumlamış olabilirsin fakat iyi niyetlemi kötü niyetlemi söylediğini bilemezsin.

megetege said:

Sonrası için karşılıklı atışmalar dedim, detaya girmedim. İki tarafta şiddeti yavaş yavaş arttırdı çünkü. Chalkın o yazıyı yazmadan önce maruz kaldığı yazılara bakalım. ( Logların zamanları ile attığın resmin zamanlarını karşılaştırabilirsin. )

Bende insanları tahrik edip edip karşı taraftan küfür görünce bak karşıda ki kötü biri derim ( Demem aslında inanırsın falan şimdi :) ). Bak bakalım kim ilk yalamakla ilgili yazıları başlatmış. Bunların hepsi aslında samimi yazılar ama chalk onu yazınca çok ayıp etmiş haklısın.

Şahsen beni tahrik edip küfür etseler karşıdaki kişinin ne kadar boş birisi olduğunu anlar cevap vermeye bile tenezzül etmem.Bu olay öğretmenim bana vurdu bende ona vurdum e suçlu ilk vuranmı suçlu?Karşıdakide çok masum değilmiş değil mi? İlk yazan küfürbaz argocu biri karşıdaki sütten cıkmış ak kaşık tahrik edildiği için yazıyor öyle mi?Kendimizi kandırmayalım.

megetege said:

Cidden inanarak mı yazıyorsun yazdıklarını yoksa yandaş kafasından mı merak ettim. Umarım 2.sidir çünkü ilki kafada yada karakterde sorun var anlamına geliyor.

İnanarak değil bildiğim için yazıyorum istersen yandaşda diyebilirsin çünkü tanıdığımı daha önce yazmıştım.Kafasında sorun olmayan birisi bunu önceden yazdığım yeri okuyarak çok rahat anlayabilirdi.
megetege said:

"Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" Corp içinde argo ve küfür yok yazmadı arkadaş. Genel olarak tölerans göstermiyoruz yazmış. Corp içi ve dışı diye ayırmamışlar. 11. Seferde anlayabildin mi sonunda okduğunu? Normal insanlara göre tezatlık var burda, senin gibiler için olmaması bir şey ifade etmiyor.

megetege said:

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir. Argo ve küfür tölerans edilmeyen bir şey mi değil mi siz karar verin.

Budamı yazıyor corp tanıtım sayfasında yoksa bizmi göremiyoruz.Genel olarak yazmışlar küfür konusunu fakat bu illa hem içerde hem dışarda küfürün yasak olduğunun garantisini vermez.Biran gerçekten bir derdin olmadığını düşünüyordumda şu yazı zaten belli ediyor.
megetege said:

Beni tanıyanlar bilir derdim olmayan insanlarla da uğraşmayı sevdiğimi :) Burda zaten artık konu corp ceosu yada corp değil artık benim için. Yandaşlarını korumak için daha ne kadar saçma yazılar yazabileceğini merak ettiğimden devam ettiriyorum.

Hahah sonunda geldin dediğim noktaya seni tanıyanlar o şekilde seni biliyor olabilir.Şuan ben senin yazdıklarından tam tersi birşeyi anlıyorum.Demekki neymiş yazılanlar her zaman kişinin gerçekte nasıl birisi olduğunu yansıtmazmış.Konunun özeti bu kısaca umarım anlamışsındır.Bunu anlaman için devam ettiriyordum yazışmayı daha fazla gerek kalmadı.İyi oyunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Duvara konuşsam daha iyi :)

Arkadaşlarımla konusurum o şekilde, arkadasım değilse tanımadıgım adamla lan lunlu konuşmam, terbiyem bu şekilde, daha sonra dalga geçmek için bile olsa benle düzgün konusan birine küfürlü yazı yazmam. Sen bunu savunuyosun ve burdan kaybediyosun.

Chalkın yazdıklarınıda hak vermedim sadece tahrik edildiğine değindim, ona direk laf etmeme sebebim chalkın ben küfürü ve argoyu tölere edemem diye bir beyanını görmedim. Sen gördüysen söyle bilelim ona da laf edeyim. Görmediysen yine boş konuşuyosun. Sen ilk başta küfürü başlatanı savunup haklı bulup, daha sonra devam edeni haksız ve suçlu buluosun. İki yüzlülüğün burda.

"Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" Şu yazıda anlaşılmaz derin anlamlar yok. Corp içine yasak dışına serbest diye bir anlamda yok. Genel olarak tölere etmiyoruz yazmış adam, ceo da tam tersini yapmış. Açık net. Okuduğunu anlama ve yorumlamanda sıkıntı var biraz. Yada kasıtlı yapıyosun.

Yapılan olayın savunulacak bir tarafıda yok. Çok büyük bir olayda değil zaten. Ama neden savunmaya çalıştığına mantıklı bir sebep bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir noktayı kaçırmışım arkadaşlar değinememi istedi.
styrcon said:

Şahsen beni tahrik edip küfür etseler karşıdaki kişinin ne kadar boş birisi olduğunu anlar cevap vermeye bile tenezzül etmem.

Bahsi geçen ceonun yaptıklarını başkası yapsa ne kadar boş biri olduğunu anlarım dedin farkettin mi? Benim amacımda ceo hakkında insanların az çok fikir sahibi olmasını sağlamaktı, demek ki başkalarınında aklına ne kadar boş biri olduğu gelecek seninde aklına öyle geldiği düşünülürse.

Bu arada sizin grupta (Bu şekilde düşünmeyen üyelerinizi tenzih ederim) iki yüzlü yorumlar yapmakta sık yaşanan bir şey demek ki. Senin attığın resimlerden birinde şöyle bir yazı dikkatimizi çekti.

[ 2017.10.03 20:46:46 ] Sifo Dyaas > ah cocuğum, biraz efendi olmayı öğren

Bu arkadaşta dakikalarca küfürlü ve argo yazan arkadaşına napıyosun efendi ol biraz diyememiş yada senin gibi çok samimi iyi niyetli olarak yazdığını sanmış ( hayal dünyanızda ) ama karşı taraf size uyunca hemen "çocuğum, biraz efendi ol".

Buda benden size gelsin. Ah çocuklar, keşke iki yüzlü olmasanız.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Duvara konuşsam daha iyi :)

Arkadaşlarımla konusurum o şekilde, arkadasım değilse tanımadıgım adamla lan lunlu konuşmam, terbiyem bu şekilde, daha sonra dalga geçmek için bile olsa benle düzgün konusan birine küfürlü yazı yazmam. Sen bunu savunuyosun ve burdan kaybediyosun.

Chalkın yazdıklarınıda hak vermedim sadece tahrik edildiğine değindim, ona direk laf etmeme sebebim chalkın ben küfürü ve argoyu tölere edemem diye bir beyanını görmedim. Sen gördüysen söyle bilelim ona da laf edeyim. Görmediysen yine boş konuşuyosun. Sen ilk başta küfürü başlatanı savunup haklı bulup, daha sonra devam edeni haksız ve suçlu buluosun. İki yüzlülüğün burda.

"Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" Şu yazıda anlaşılmaz derin anlamlar yok. Corp içine yasak dışına serbest diye bir anlamda yok. Genel olarak tölere etmiyoruz yazmış adam, ceo da tam tersini yapmış. Açık net. Okuduğunu anlama ve yorumlamanda sıkıntı var biraz. Yada kasıtlı yapıyosun.

Yapılan olayın savunulacak bir tarafıda yok. Çok büyük bir olayda değil zaten. Ama neden savunmaya çalıştığına mantıklı bir sebep bulamadım.

"Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" bu yazı genellik belirtiyor olabilir fakat bu kesinlikle her 2 yer içinde yasak olduğunun garantisini vermez benim anlatmak istediğim bu sen ordan istediğini anlamakta özgürsün.İkinci olarak ben argoyu başlatanı savunup HAKLI bulmadım.''Bu olay öğretmenim bana vurdu bende ona vurdum e suçlu ilk vuranmı suçlu?Karşıdakide çok masum değilmiş değil mi?'' burda yazmıştım okuduysan tabi...Neden savunmaya çalıştığımın mantıklı sebebine gelecek olursak

megetege said:

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir.

Bu kısmını görüp ceonun konuştukları yüzünden tüm corpdaki üyeleri küfürle itham etmen...Bu dediğinden yola cıkacak olursak üst corptaki herkes küfür eden , argo kullanan insanlar demek oluyor.Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum şu yazından yola cıkarak.

megetege said:

1 2 kişi dediğin kişilerden biri direk corpun ceosu. Ceonun yaptıkları sadece kendini bağlamaz corpu da bağlar. Çekememekle ilgili bölüme cevap bile yazmıcam

Corpun ceosu dediğin kişi hangi corpun ceosu alımı yapan corp hangi corp bunları önce iyi araştır.Öğrendiğinde bu kuralların hangisinde geçerli olduğunu anlicaksın hiçbir karşıtlık olmadığınında farkına varıcaksın bu senin için yeterli olur.Bknz başvuruları orange yapınız...Ayrıca argo kullanan kişinin hangi corpta olduğuna bakman senin için fazlasıyla yeterli olur.Başka corptaki ceoyu nasıl üye alımı yapan corpa bağladın ben bunu anlamakta zorlandım.Ne zaman argo kullanan kişinin diğer corpta olduğunu farkedeceğini merak ediyordumda anlaşılan edemiceksin.Arşivini güncellemen gerekiyor sana arşiv için bilgi veriyim.Orange corpunun CEO su ve lideri Orhan215 Orhan adlı karakterdir.Ceo gözüken karakterde onun alt karakteridir.Konuştuğumuz kişi diğer corpun ceosu olduğuna göre bu tanıtım sayfasıda diğer corpa alım yaptığına göre daha fazla konuşmamıza gerek kalmadığını düşünüyorum.İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:
bu yazı genellik belirtiyor olabilir fakat bu kesinlikle her 2 yer içinde yasak olduğunun garantisini vermez benim anlatmak istediğim bu

"Orange Leeuw Corporation ve Infinitum Cartel
Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz."

İki corpuda biliyorum ben merak etme, bahsi geçen cümlenin üstünde 2 corpunda adı var. Demekki 2 corp içinde geçerli bir kural bu. Hala kıvırmaya çalışman komik, 2 si içinde geçerli değil vesaire.

styrcon said:

İkinci olarak ben argoyu başlatanı savunup HAKLI bulmadım.

styrcon said:

Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.

Yalancılıkta varmış, daha ciddi ciddi tartışmamıza gerek yok demekki.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

İki corpuda biliyorum ben merak etme, bahsi geçen cümlenin üstünde 2 corpunda adı var. Demekki 2 corp içinde geçerli bir kural bu. Hala kıvırmaya çalışman komik, 2 si içinde geçerli değil vesaire.

corpumuz ismi Orange Leeuw Corporation olup başvuruları Orange Leeuw Corporation yapmanızı istiyoruz.Alımı buna yaptıklarına göre kurallar kimin için geçerliymiş burası için :).İşine geldiği yerden anlaman güzel.
megetege said:

Yalancılıkta varmış, daha ciddi ciddi tartışmamıza gerek yok demekki.

Şu haklı veya bu haklı gibi birşey yazdığımı hatırlamıyorum.Yoktan var etmeye başladı galiba beynin.
[ 2017.10.03 20:34:12 ] Chalkias Bosphorus > ne zaman disband oluyonuz , bu böyle bitmicek gibi
Kaşınmış kaşımışlar evet ama bu sonraki yazdıkları için masum olduğunu ortaya koymaz.Ben burdan karşıdaki kişininde çok temiz birisi olmadığını göstermek istemiştim ama yalancılıkla suçlandım.Tartışmak zorundada değilsin zaten ben zorlamadım seni buna cevap vermeyip çekip gidebilirdin olurdu biterdi.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

İşine geldiği yerden anlaman güzel.

Once corp dışı yasak degil dedin. Sonra 2 corp icin gecerli degil diye kivirmaya basladin ( 2 corpun isminin altinda yazmasina ragmen ). Çok guzel kiviriyosun profosyonel olarak meslegin olabilir bu :)

styrcon said:
Şu haklı veya bu haklı gibi birşey yazdığımı hatırlamıyorum.Yoktan var etmeye başladı galiba beynin.

Yukarda hatirlaman icin belirttim. Ama yalanci ve iki yuzlu olmak isine gelmeyen seyleride gormemeyi gerektiriyo tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Once corp dışı yasak degil dedin. Sonra 2 corp icin gecerli degil diye kivirmaya basladin ( 2 corpun isminin altinda yazmasina ragmen ). Çok guzel kiviriyosun profosyonel olarak meslegin olabilir bu :)

Öncelikle corp dışı yasak değil "Corp dışı kesinlikle yasak olup olmadığını göstermez dedim."

Steelwing said:

yeni başlayan arkadaşların da kolay gelişebileceği ve bolca yardım alabileceği pvp ve pve olarak exploration, mining, industry, ratting, trading vs pek çok şeyi yapabileceği ve daha az yaptırımı olan corpumuz ismi Orange Leeuw Corporation olup başvuruları Orange Leeuw Corporation yapmanızı istiyoruz.

İkinci olarak 2 corp için gecerli değil dedim çünkü başvuruları orange yapmanızı istiyoruz yazısı vardı.Yani küfürbaz olsanda olmasanda alımlar orange yapılacak.Yani türklere küfür etsende etmesende üst corpa başvurmicaksın...

megetege said:

Yukarda hatirlaman icin belirttim. Ama yalanci ve iki yuzlu olmak isine gelmeyen seyleride gormemeyi gerektiriyo tabi.

Ben söylediğim şeyleri inkar etmedim senin görmediğin diğer şeyleri belirttim bundan yalancılık ve iki yüzlülük cıkartabildiğine göre hayal gücü baya güçlü birisin.

megetege said:

Beni tanıyanlar bilir derdim olmayan insanlarla da uğraşmayı sevdiğimi

Gerçekten bir derdim yok diyorsun ya beline yoğurt bağlasak ayran yaparsın. :D
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

https://youtu.be/Ja3FAlRDApM

Benden sana gelsin :))

ulan 10 sene olmus hala millete hakaret ediyorsun. Ne karin agrisi arkadas, senin parya olmadigin bir corp olamaz mi bu oyunda?

dip not: oyunlarda X turk Y turkmen clani gibi olusumlar kuranlari cidden anlamiyorum. Bu kadar mi yaraticiliktan uzaksiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

megetege said:

https://youtu.be/Ja3FAlRDApM

Benden sana gelsin :))

ulan 10 sene olmus hala millete hakaret ediyorsun. Ne karin agrisi arkadas, senin parya olmadigin bir corp olamaz mi bu oyunda?

dip not: oyunlarda X turk Y turkmen clani gibi olusumlar kuranlari cidden anlamiyorum. Bu kadar mi yaraticiliktan uzaksiniz?

Diyorum abi bir çekememezlik var bir türk düşmanlığı var yabancı corplarıda bu kadar araştırıyormu merak ediyorum.Birde gelip demiyormu beni bilen bilir derdim olmayan insanlarla ugraşmayı sevdiğimi hepsi hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...