Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdışı banka hesabı açmak

Goering

Öne çıkan mesajlar

oturma izni olmadan, sadece vize ile hangi avrupa ülkerinde banka hesabı açabilirim?

_

diyelim ki; bitcoin'den $100k localbitcoinle cash olarak duruyor ve bunu yurtdışında tutmaya devam edip bir yatırım hesabına yatırmak istiyorum.

(yani $9k deposit ederim ilk seferde $100k'ya takılmayın, para aklama sorusu da değil.)

en kolay hangi ülkede en kolay ve ucuz banka hesabı açarım?
sırbistan'daki halkbankası veya ziraat bankasından hesabıma yatırabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

You can open an account at ABN AMRO in the Netherlands even if you don’t live here. ABN AMRO Non-residents serves both private individuals and foreign companies that don’t have subsidiaries in the Netherlands.

You can thank me later.

Bunum dışında Estonya ve Polonyadaki bikaç banka ile de hesap açabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Goering said:

AB üyesi olmayan hangi ülkelerde açabilirim veya?

swiss baya yüksek min. deposit istiyor.

said:

You can open an account at ABN AMRO in the Netherlands even if you don’t live here. ABN AMRO Non-residents serves both private individuals and foreign companies that don’t have subsidiaries in the Netherlands.

You can thank me later.

Bunum dışında Estonya ve Polonyadaki bikaç banka ile de hesap açabilirsin.

Hollanda ile uğraşma açman çok zor oturum iznin yoksa. Letonya ya da Yunanistan'da falan hesap açabilirsin. İhtiyacın varsa iletişime geçebilirsin benimle. Bu sene ben de açacağım hatta bir şahsi hesap.

Avrupa'da EU dışında eski USSR ülkelerinde falan açmak kolaydır diye tahmin ediyorum, benim var.
İşine yarar mı bitcoin v.s. için bilemem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...