Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salonlarinin telefonda fiyat vermemesi, aylik uyelik kabul etmemesi

Tim

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Deniz sıkıntı ya antalyanın denizi daha güzel mersinden. Temizlendi falan biz evin önünden girebiliyoruz ama hem dalgalı hem de güzel plajı az, olanlar halkim tarafından işgal edilmiş falan.

Ya hazir lafi gecmis sorayim. Neresi var disardan gidip girebilecegimiz? Kiz Kalesi mi?

Yazlik falan kalmadi, otel/apart fiyatlari da sacma, deniz olayini anca gunubirlik yapcaz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi GYM'lerin gelir kaynağı 12 ay bağlamak.
Deve güreşi stili üst üste adam koysan 50 kişinin zor sığdığı salona 2000 kişi kayıt alıyorlar nasıl olsa herkez 3 ay sonra bırakacak diye.
Fiyat veremeyin entresanmış ama en mantıklısı 1 ay 1 ay yaptırcaksan mahalle salonuna gitmek en fazla soyunma giyinme salonu biraz döküntü olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Ne sacma bi is bu yahu? Birak neyse parasi vereyim aylik, 3 aylik neyse, kafama gore gelip gideyim.

Mart'tan beri evden calisiyorum, baya agriyor her yerim, azcik spor yapayim kendime geleyim dedim, aradim,

- Fiyatlarinizi ogrenebilir miyim?
+ Telefonda fiyat veremiyoruz, gelmeniz lazim.

E abi sebep? Adamina gore geciriyoruz mu demek bu?

- Peki aylik uyelik alabiliyor muyum?
+ Hayir, minimum 6 ay ya da 12 aylik uyelik almaniz gerekiyor.

E eben.

Aradigim yer de oyle tirt bi yer degil ki hani cok dolu oluyordur, uzun sureli baglamak istiyorlardir gelen musteriyi diyeyim. Bildigin sosyete gym'i, en yakini o diye onu aradim.

Herseyi ayri bi sacma memleketin de, bari su tip isler azcik duzgun islese...

yaa her yer PureGym gibi değil işte sdfdsg..

3 aylık üyelik için 365 gün 24 saat açık yere 30 pound verdim. ara ara 15-19 a da gidiyor gerçi.

acil şifalar tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...