Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Duty Free Ürünler

NightLord

Öne çıkan mesajlar

Her oyunu her şarkıyı her filmi yapma bea :) Ama ben dediğinin tam tersi olarak getirip satmayı TİCARETE dönüştürmeye karşıyım. Ozaman bir kazanç oluyor o ürünün üzerinden. Müzik indirip film indirip bunu sadece izlemekle kalmayıp satıp üzerinden para kazanmak gibi. Ben gittigiyordaki gibi dükkan açmıycam , arada sırada.Zaten sürekli alan satan heralde burdan alıp satmıyor . Diğer forumlarda veya ilan sitelerinde de yasak . Başka yerler var ama rakip olmasınlar diye sölemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

valla yukarida fiyatlar defalarca yazilmis.

piyasadaki fiyatlarin ne oldugu, op'un kaca saattigi ortada.

bence makul degil satis fiyati. duzenleme yapmasi lazim op'un.

Kıbrıs'ta değilsiniz gidip alma imkanınız varsa zaten benden almayın. Ne gerek var. Piyasadaki fiyatlar demişsin .Piyasa dersen yurtdışından getirip Türkiye'de satanların olması lazım. Aynen benim gibi. Kıbrıs fiyatları değil. Ben Kıbrıs'ta satmıyorum bunları. Şuan Türkiye'de litreliği kaça alabilirsin ben kaça satıyorum ve benim gibi kaça satıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

havaalanı dışında ana yolda arabayla yolcu bekleme yerinde dolaşan sen miydin az önce?

Ben duty freede çalışıyorum bu parfümleri bedelsiz aldım, üstünde duty free fiyatları yazıyor 360 avro tutuyor, sen bana sadece şunun fiyatını ver (bvlgari 100€) gerisini hediye edicem diye dolaşıyodu. Sen geldin aklıma az önce:)
Sosyal ağlarda paylaş

Hala var bunlarya geçen eminönünde gördüm. Zorla 2 kadın turiste satmaya çalışıyorlar.Siyah poşet var bir tane ellerinde.Turistler adamların dediklerinide anlamıyorlarki hoş bende anlamıyodumya. Farklı bir dil olmuş artık şiveleri. Ama adamların tavırlarından zorla satmaya çalıştıkları okadar belliki. Polis müdahale etti sonunda.
Komodo said:

havaalanı dışında ana yolda arabayla yolcu bekleme yerinde dolaşan sen miydin az önce?

Ben duty freede çalışıyorum bu parfümleri bedelsiz aldım, üstünde duty free fiyatları yazıyor 360 avro tutuyor, sen bana sadece şunun fiyatını ver (bvlgari 100€) gerisini hediye edicem diye dolaşıyodu. Sen geldin aklıma az önce:)

Fena hayal dünyasında yaşıyomuşsun bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

vulga said:

açılın ben kıbrıstan geliyorum.

kıbrıstaki fiyatlarla kıyaslayınca tr'de aynı marka içkiler 2.5-4 kat arası değişiyor benim gözlemlediğim.

90tl'ye 70cl chivas, 60tl'ye 70cl jack daniels, 60-70tl'ye 1L baileys, 30tl'ye 1L absolut vs. 30 tl'ye litrelik viski bulunabiliyor tabi popüler olmayan markalar. fiyatlar böyleyken kıbrısta sahte içkiye niye yer olsun, sanmıyorum.

uçakta 3L sınırı olmasa bavul ticareti yapılır. belki op da o zaman daha düşük fiyat verir ama değmiyo 3L olunca

ben dün 16 litre falan getirdim ya.

racial bonus demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi "getirilmez, imkansız" demiyor kimse, ya da getirenler kontrolden yırttıkları büyülü veya zeka fışkıran bir yol keşfetmiş değil. Getirirsin, gümrükçünün seni kenara çekip XRay'den geçireceği tutarsa hepsini paşa paşa verirsin, yok umursamazsa da sokmuş olursun.

Bu işi yeterince sık ve sistematik yapıp ara sıra yakalatmayı bile göze alana, yine de kar edeceğini hesaplayana falan saygı duyarım da, sırf bile bile lades bavul dolusu içkiyle gelip de polisin tembelliğine denk geldi diye marifet gibi anlatana, her sefer mutlaka spesifik şişe sayısı verene falan artık baya bıkkınlıkla bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...