Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyaz Atlı Prens [yeni yarışma]

nameless

Öne çıkan mesajlar

peh mtvde nekadardır bunun türevi gerizekalı ''dating'' programları var zaten, Türk yapımcılarda her gördüklerini alıp bin bir türlü versiyonunu çıkarmaya meraklı olunca ortaya çıkan manzara bu oluyor. Nereye kadar bakalım, eskiden sunucuların gösteri yapan kızların üstüne çıktığı yarışma programları ''moda''ydı, şimdilde evlilik yarışmaları ''moda''....[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 03 Şubat 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
beyaz atlı motor olmasın o yarışmanın asıl adı?

ahahahahahahaahaahah[signature][hline]Doomcuysan Eger: icQ'da durmadan d.n.d mode takılırmısın? neden ben neden dunya diye aglarmisin? hiç derdin tasan yokken trip atar yanlıs gezip melankooollii yaparmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 07 Şubat 2005 04:07 tarihinde demiş ki:
yok yok... bu yarışmanın konseptinde bi bokluk var... nası ya?
reklamını da çok kötü yapmışlar, kız beğendirme fln fişman. duygu işlerini iyice maddiyata döktüler
[signature][hline] Sozlukte ben - NeptuneUO - Neye benzer bu adam?
Xaer_Aloneheart, 04 Şubat 2005 15:44 tarihinde demiş ki:
cihangirdeyim bok yağıyo burda
Sosyal ağlarda paylaş

penguen deki bi karikatür aklıma geldi
baba artık 18 yaşındaki oğlunu bi kenrara çeker
-sana şimdi pamuk prenses ile 7 müşterisini mi yoksa kırmızı başlıklı kız ile tecavüzcü coşkunu mu anlatiyim?[signature][hline]-DoruK-, 03 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Apache, 05 Şubat 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
karnemde delikanlı kızlar ne ister gibi bir reklam görürsem yırtarım o karneyi
rexx, 05 Şubat 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Yarın bir gün okul çeketinin arkasında bu alana reklam verebilirisniz yazsını görürsen şaşma meb bu ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
berqe, 03 Şubat 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
yedi cüce koysunlar tam olur hay Allahm ya

yok o olsa yedi cüceler ve yamuk pirenses olur :D[signature][hline]Saadettin Teksoy + Reha muhta = Atom bombasından 25.0000^38 güçlü enerji patlaması yani saadettin ile reha bir araya gelirse insanlık; köpekliğe doğru evrimleşecek

Sosyal ağlarda paylaş

allahım nereye dogru gidiyoruz ...hyr formatı bu kdr bellı bı programda ınsanlarımız gecıp karsına izlicek bide asıl aglanacak nokta bu..hatuna en az 30 gun dolasacaksın dunyanın en yakısıklı erkegı cıksa bıle pas vermıceksın dıcekler sonrada 1 ay fln gectıkden sonra ehh reytınglerımızde süper..şimdi gonderın sunun yanına bi adamımızı evlensınler parada bizde kaslın reytıng de mantık bu....allah askına ızlemeyelım bole programlar..
Sosyal ağlarda paylaş

kızın çeyizi sağlammış ama ona göre :P
bu arada o kızın karşısına çıkıcak tipleri düşünemiyorum, kesin kaçırırlar o kızı. :D[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Krusty-, 09 Şubat 2005 04:55 tarihinde demiş ki:
kızın çeyizi sağlammış ama ona göre :P
bu arada o kızın karşısına çıkıcak tipleri düşünemiyorum, kesin kaçırırlar o kızı. :D

kaçırıcak tipleri düşünemiyosun ama çeyize göz koymuşsun şimdiden ,az diilsin sende ...[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki bişi sorcam tamam böle aptal bi yarışma yapıolarda ya kızın beendii adam onunla evlenmeyi kabul etmesse ozmn nolcak?
Dielim kız çok tatlı bi herif gördü aha ben bunla evlenmek istiorum dedi adamda kabul etmedi kız gene mi arıcak birilerini folloş olur bea...[signature][hline].... LeviathaN ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 03 Şubat 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
Nasıl gezicekmiş??
çıplak:D[signature][hline]-2 kişi birbirini sever, kavuşursalar mutluluk olur
-1 kişi sever ötekisi kaçarsa aşk olur
-2 kişide sever kavuşamazsa işte ozaman efsane olur :)
---------------------------------------------
Karın gösünü sefiyim, en güsel bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
P_O_T_D_C, 09 Şubat 2005 09:01 tarihinde demiş ki:
Ya peki bişi sorcam tamam böle aptal bi yarışma yapıolarda ya kızın beendii adam onunla evlenmeyi kabul etmesse ozmn nolcak?
Dielim kız çok tatlı bi herif gördü aha ben bunla evlenmek istiorum dedi adamda kabul etmedi kız gene mi arıcak birilerini folloş olur bea...

zaten yarışmanın amacı kızı folloş edip reytingleri patlatmak. 'ah ağlattılar kızcağızı bak, nesini beğenmiyosun şu güzelim kızcağızın' şeklinde evlerinde oturan bir sürü ev hanımı ve yaşlı kesim böylece yarışmaya kilitlenecek..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...