Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Bas Gitarlar (ibanez sr605 ve cort action)

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

F/P olarak bakarsaniz lakland'a gelene kadar birsuru alternatif var.
Sandberg ve Maruszczyk mesela. Özellikle Maruszczyk baya baya basarili fiyatlarina göre (1000$ - 2000$ arasi).link

Sandberg'in dusuk/orta modelleri de lakland'dan daha ucuz ve daha iyi bence.

Dört markayi da deneyip degerlendirmis olarak söyluyorum. Fender jazz bass bikere mecburen takasta satin alip bi sure calmisligim oldu, ne yaptiysam rahat edemedim aletle. Ton olarak iyiydi netekim. Lakland ton olarak beni hic tatmin etmedi, aletin tonu sagir kaliyo resmen. Marucik baya tamamdir, fiyatina göre cok guzel baslar yapiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadowsky denedim bi kere ama cok uzun zaman önceydi tam olarak hatirlamiyorum. Fena degildi netekim dedigim gibi bu marucik, sandberg falan böyle deneyip "ohaaa iimis bu fiyata" dedigim aletler. Bide dedigim gibi ton olarak hani bazilarini begensemde, ben genel anlamda jazz bass'a karsiyim sdfgs
Sosyal ağlarda paylaş

Ehue yok lan ne trb'si, kisa bi sure caldim trb, ama canavar alet. Dedigim gibi aktif surekli kullanimda ve ton araligi olarak genis en uygun basi tercih ediyorum ben. Trb tonu guzel mesela ama acaip agir alet. MTD bu alanda benim en iyi diyebilecegim baslardan birisiydi. Simdi de erkan sizarlar var öyle takiliyorum ehue, sanirim onu da elden cikarip özgr turana yaptirmayi dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...