Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Gelecek ama Camelot'u bitirmen gerekiyor mu emin değilim
(muhtemelen gerekmiyordur, bannerlar story banner locku bypass ediyor genelde ama yine de 100% konuşmuyim)

Şöyle bir şey buldum, JP bannerları.

https://i.0imgur.com/HRPRtXH.jpg
bu da devamı
https://0imgur.com/a/kYTV0

Biz şu anda Da Vinci bannerındayız, orta hizada solda. Bundan sonra 2 tane bikini waifu bannerı var, ondan sonraki Camelot.
Sosyal ağlarda paylaş

camelot part 2 daha erken gelebilir. summer bannera daha var gibi

camelotun son sectionindayim bu anda, hikaye tam ters kose yapti. septem faciasindan sonra cidden nasu nun devraldigi belli oluyor.

https://i.imgur.com/7bKkxu3.jpg

top tier hikaye ya, cogu karaktere asik oldum. rancerot olsun, ozy olsun, nitocris olsun sahane leziz yazmislar

ama bu chapteri gonlumde kazanan tek isim var su anda. xeske parali gachadan ciksaydi diye dovunuom chapter oncesi zerre ilgilenmedigim halde

https://i.imgur.com/sEn0AVq.jpg

**JoJo intensifies**
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala ilk questte bekliyorum, dokunmadım sonrasına.
Hazır half ap eventi ve boostlar varken sırf Ember dailyleri yapıp servantları levellıyorum. Chapterın acelesi yok, bu chapterı geçeceksin diyen challenge event filan yok bildiğim kadarıyla, Babylonia gelene kadar zaman var.

Euryale tamam, bekleyen 4*ları da bitirsem iyi olurdu aslında ama çok uğraştırıyor. Titty Monku kasıyorum şimdi. Yalnız meh diyordum buna, o kadar dövünecek nesi var ki?

Bir de Merline kadar bir şey yok diyordum da rerunları unutmuşum, arada Nero Bride, Altera, Jack, Tama varmış, bunlara quartz harcamadan atlamak will save gerektirecek bayağı. Archuria zaten ticketlarımın hepsini yiyecek kaltak (ve çıkmayacak tabi).
Bir de Babyloniada Quetzalcoatl var, o da bayağı iyi rider. En zoru bu. Ama ticketları kurban edip quartzları kurtarmaya çalışırım en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

el mahkum camelotu bitirmem lazimdi benim, ozy graillicam ve son ascension lanet sphinxlerden drop istiyor :(

neyseki bosslardan biri garanti drop verioduda rushladim iste. chains denen bok omrumde gordugum en abarti grind filan, 140 mat istermi ya tek servant? release servantlari daha insafli yeminlen

neyse lvl 90 bugun yarin, sonra 100 e kadar kasicam summer eventten gelen grail ile

lvl100 best husbando combo :D

https://i.imgur.com/n1YzvQS.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Mat farmingle uğraşılmaz bu oyunda ya, zulüm resmen. Zaten eventlerden tonla düşüyor. Senin yerinde olsam summer eventte farmlardım gerekenleri.

Bu chapterda, önümüzdeki eventlerde filan Leonidas veya George gerekir mi? Anniversary bitmeden birkaç servantı daha maxlasam diyorum ama karar veremedim. İşe yarayabilecek ne var diye bakınıyorum.
Bir yandan da bekleyen 4*lar var completionism adına onları mı maxlasam diyorum, ama başlasam bitmez diye hiç başlamadım bile :p
Sosyal ağlarda paylaş

herkesi ascendliyip levelliyorum ben su anda. merline kadar yeni servant gelmicek welfarelar haric bana zaten, roll niyetim yok

SSR-lvl90 max ascend & fou:

gil
ozy
waver
scathach
jalter
vlad
og saibaaa
lancer alter saibaa (grail)
medb

SR:

nero - np2
sumanai
emiya - np3
martha - np5
heracles - np3
tamacat - np4
atalanta - np3
liz - np2
zerker lancelot

beolwulf yolda

3* max ascend

cu lancer
ushi
medea
medusa
euruyale

summer event ile mash'i levellarim ve foularim, camelot sayesinde baya powerhouse oldu zaten.

bedivere kasiyorum su anda ama materiallar lanet gene. dust filan lazim gil tuketti direk skill levellarken

memnunum su anda, merlinde gelirse iste kadrom tamamlanicak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kadro da şöyle:
5* Max Ascend+Fou
JAlter(Lv.100, Max skill), Waver(Max skill), Jeanne(NP2), Scathach, Drake, Xuanzang, Shuten Douji, Arturia, Vlad

4* Lvl80
Nero, Arturia GothBoobs, Tamacat(NP3), Heracles(NP3), Chevalier
(Welfare servantları yazmıyorum ama hepsi max onların da)

4* (Beklemede)
Sumanai-kun(NP2), Martha(NP2), Emiya, Atalanta, Carmilla, Anne&Mary, Marie, Stheno, Beowulf, Nursery Rhyme

3* CuLancer, Euryale, Kiyohime
2* Hasan
1* Arash

Beklemedekilerden hangilerini kassam diye bakınıyorum işte. Gerçi interlude filan için eninde sonunda hepsini kasmak gerekecek ama üşeniyorum.
3* lardan da kasmam gerekenler var. Robin, David, Ushi, Medea filan.
2* George ve Leonidas işe yarayabilir sandbag olarak.
Camelotu bitirip Mashı da maxlamam lazım tabi.

Ben genel olarak kadromdan pek memnun değilim, isteyip te alamadığım bayağı bir şey var. Kötü değil tabi, şikayet etmiyim ama istediklerim yok işte, partyde ciddi eksikler var o problem.

-Mama Raikou çok lazımdı onu kaçırdım, kötü oldu. Senede 1 geliyor sanırım. Oyundaki en iyi nuker filan herhalde.
-Gil lazım. Ama çıkmaz bu. Archerım yok düzgün, Nobu yetemiyor contentin çoğuna. Bikini Waifu eventinde ticket gömerim, Archuria çıkar umarım. Çıkmazsa Ilya eventinde Chloe Nobunun yerini alır işte.
-Brownie Waifuyu istiyordum kaçırdım, ama limited değil, summon poola eklendi belki normal rollarken çıkar bir ümit. Bir de Titty Monk çıktı o idare eder (evet, 4*ın yerine 5* idare eder dedim :p)
-Jack istiyordum ama şart değil, onun yerine de Shuten Douji idare ediyor. Düşük tier olsa da bayağı iş görüyor.
-Saberım yok doğru düzgün. Altera istiyorum aslında ama Arturianın üstüne çok abartı bir getirisi yok o yüzden şart değil. Okita çıksa iyi olurdu ama ondan da vazgeçtim. Şu an asıl gözüme kestirdiğim Musashi, Merlin çok quartz yemeden çıksa da Musashiye quartz gömebilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

bana dengeli geldi baya, assasin olmamasina uzulmuyorum cunki oyunun en patates classi. stargen desen 2030 koyuyorsun masallah 2x2030 assasin kadar star cikario :p

zerkerlardan haz etmiyorum, raiko sirf o yuzden rollamadim. gil varken cokta gerek duymuyorum aoe np ye.

benim sansim veya sanssizligim saber-lancer-archer-rider kategorilerini fena sisirmis olmam. nobu, emiya filan hic kullanmiyorum dolu olduklari halde, kuro da kenarda oturucak. rider kintoki bile daha kullanamadim, ozy varken anlami yok. medb yerine drake gelseydi baya is yapardi ama

lancelot bu arada hidden 5* filan, lvl60 hali ile camelotta teror estirdi. feci bir servantmis kullandikca anliyorum degerini ki daha 3. skilli bile acilmadi.

nero bride veya musashi istiyordum ancak gerek yok su sartlarda. lancelotada atabilirim 2 adet grail

hani napoleon gelene kadar gozume kestirdigim servant sayisi baya az jp ye bakinca. tamashite rollamam bile daha buyuk ihtimal arts support icin
Sosyal ağlarda paylaş

guzel baslangic icin (tu)

quartz almak benim icin utopya ya, stream filan yapiyim roll icin para topliim diye dusunuodum gecen ciddi ciddi. not a whale gibi keriz silkeleme potansiyeli var :p

da vinci filan main accounta yalan direk

hayir bide turkiyede yasamanin kotu yani kimse dogumgunu diye itunes karti filanda almiyor bari oradan yuzum gulerdi :P

neyse merlin, merlin, merlin

https://i.imgur.com/yFp0S7s.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 gundur hem apple support & fgo supportla ugrasiyorum
gift card aldim itunes a ama odeme icin balancei kullandirtmiyor CC us gecerli degil paypal kapali
gittim drakein albumunu aldim :D
duzgun bi archer gelse super olacak chiron/gil
rpg degilde surdaki hikayeler bile cok cok iyi jalter giles chapteri cok hosuma gitti mesela en uyuz oldugum ruler jdarc
Sosyal ağlarda paylaş

tarih/occult seven insanlara fanservice gibi bisi zaten fate :D camelot filan top tier hikaye idi

nasil almaya calisiyorsun? durmaplay su an 50$ lik itunes kartini baya zararina satiyor :P ben direk para vericek olsam oradan alirdim

US accounta yukledigin usd bakiyeyimi harcatmadi apple? ole sacma bisi olmamasi lazim cunki. billing filan istemeden catirt diye harcatiyor, aybasi HS expansioni oyle almayi dusunuyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...