Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Çuvallama demek yanlış, gayet güzeldi, hatta en güzel eventlerden biriydi. Eventlerin playerların keyif aldığı bir şey olması lazım, asıl Sanzang gibi zulüm haline getirmeleri çuvallamanın önde gideni.
Zero eventi çok iyi tasarlanmıştı, kolay değil ama çok zor da değil, en önemlisi nonsense grind yerine mission sistemine yedirdikleri zaman çok hoş oluyor.
(Go West eventini tasarlayan her kimse belasını bulsun pls)

@Sam:
Event shopu kurutmaya çalışmadığın sürece çok aşırı grindy değil aslında (ben yine kurutmaya çalışıcam, o ayrı:p)
Main quest bossları community event, kendiliğinden bitecek zaten. Sonrasında story için en kolay versiyonunu 1 defa kestiriyor ondan sonra geçmiş sayıyor, 1 Kintokiyi story sonunda verecek.
Diğer 4 kopya shoptan alınıyor, grindy kısım orası ama 2-3 apple gömerek hemen farmlanabilecek bir şey.

Max Ascension için 100M DMG point gerekiyor, çok abartı değil. Hem de bu raidler Oni Loli raidinden daha kolay bence. Bean bonuslar filan da var üstüne, çok daha rahat kesiliyor. Bir de 6M den önce 3M tieri koymuşlar o da çok iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Gallant said:

Ooouuu Lau gratz :)

Ben Raikou dan bayagi umitsizdim, gecen seferde scathach dusunce, butun exp leri ona bastim. Simdi elde mat filanda kalmadi. Ite kaka levellemeye calisiyorum su anda.
Quartz, ticket, friend point hepsi sifir. Artik yeni yila kadar summon filan hikaye bana.

simdi aklima geldi eklemismiydin beni? :D benim requestler waiting list gibi oldu, 17 tane yedegim var bole 4 aydir bekleyen adam var, bakiyorum bazen eventten guzel servant cikariyorlar aliyorum sonra atiyorum filan

kaynamasin arada :D

074,881,266 direk ekle yoksa listede :)
Sosyal ağlarda paylaş

Shishou'yu kullanmak için pek fazla zamanın yok, bu story bittikten sonra geri dönmüyor sanırım sadece ilk 3 bossun raidleri dönecek değiştirmedilerse.
Shiki ile 3. boss kolay zaten diyecektim de Brotoki'yi maxlayıp 1. bossu deneyebilirim (gerçi Quick resist olduğu için Shiki daha kolay olabilir, emin değilim)
Sosyal ağlarda paylaş

Camelot event değil, chapter release. Kasılacak bir şeyi yok, bir sonraki chaptera kadar istediğin zaman yaparsın. O da aralıkta olması lazım.
Ondan sonra Anniversary gelecek, bunda da kasılacak bir şey yok.
1-2 ay filan event gelmez herhalde, Bikini Waifu eventi ağustosta gelmiş çünkü.

Eventleri şuradan takip edebilirsin. Aşağıda Future Events tabı var. Genelde Japonya serverını takip etmeye çalıştığı için aşağı yukarı tutuyor.
http://fategrandorder.wikia.com/wiki/Event_List_(US)

Bu da JP serverının event listesi, daha ilerisi için buraya bakabilirsin. Past Events'ten 2016'yı seçmen lazım, tam 2 yıl geriden takip ediyoruz.
http://fategrandorder.wikia.com/wiki/Event_List
Sosyal ağlarda paylaş

of teknik olarak ne kadar başarısız bir oyun bu ya. yama geldi dedi, yükledim yeni sürümü, açtım, dedi infilak ettim cacheimi sil, zaten başka seçenek yok. ok dedim, 1,5 saat boyunca babysitting ekrana klikleme çünkü tabket kapanıyor download ekranında. %100 nihayet oh bitti dedim.

30dk önceydi bu. hala %100, hala fosur fosur yüklüyor, hala babysitting, hala bandwidth'imi yiyor, hala başka birşeye bakamıyorum yükleyip bitirmesini manuel açık tutmam için. ne kadar kaldığı da belli değil çünkü %100 öyle.

hay lanet olsun beceriksiz şirket ya. 150+ günlük login chainimi bozarlarsa gene fırlatıp atıcam tableti diye korkuyorum şimdi. lancer altria rollamaya açtım, sinirimi bozdu salak oyun.

kapadım, açtım, %0'dan başladı yeniden. Allah belasını versin yapan şirketin.
Sosyal ağlarda paylaş

açamazsam sabah 7'ye kadar chaini kırdıracak, 1,5 saat daha parmaklayasım ekranı yok download yapsın diye. sildirtecekler oyunu sonunda o olacak.

steve jobs sen de mezarında dört dön inşallah. 2018 yılında download bitsin diye ekran parmaklıyoruz.

neyse auto-lock kapatılıyormuş, steve jobs sen yine de dört dön apstore faşizmi için.
Sosyal ağlarda paylaş

DAJAKU DAJAKU!

https://i.imgur.com/Df5VNfd.jpg

catalyst ise yariyor, kades anlasmasini offerliyinca 3. 10 rollda geldi kralim <3

yanniz gil geldiginden beri sansim acildi, ilk SSRim saibaa geldiginde cok uzulmustum, sayesinde gil geldi ve golden rule acti resmen ahuahua

https://i.imgur.com/0TDArbI.png

nitocris icin bi 30 daha atasim varda tereddutteyim, 2 SR bi SSR cok zorlamiyim sansimi

imgura yuklemesi cok daha uzun surdu

https://www.youtube.com/watch?v=y2BALSms7GU

neyse manyak diye tutuklanmadan muzeyi bosaltip eve doniim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Walla silmedim ben cache i, 2 kere zorladim girdi. Gerci bir ara silerim cache i. Dun gece yarisi decisive battle acilmis onu kacirdik, neyse. Farmlayabildigim kadar eventi farmladim. Biraz daily quest kasarim. Birde bayagi karakterin prelude i acilmis. Oralara takilirim herhalde.

Iki tane ticket actim. Bizim 5. Chu Chulainn de cikti, Gáe Bolg yu 5 ledik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...