Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hava Temizleyici / Filtreleyici

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

15-20 metrekare civarında bir salonumuz var; eşim de ben de sigara içiyoruz ve üstüne üstlük kendisinde alerjik astım bulunuyor.

Kötü bir kombinasyon özetle.

Sigarayı azaltma/bırakma planları düşünülüyor; ancak yine de bir hava temizleyici/filtreleyici almak istiyoruz. 500 TL'yi geçmesin, filtresi değiştirilebilir olsun diyorum ama bu konuda çok da bilgim yok.

Acaba tavsiye edebileceğiniz ürünler var mıdır?

Teşekkürler şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

15-20 metrekare civarında bir salonumuz var; eşim de ben de sigara içiyoruz ve üstüne üstlük kendisinde alerjik astım bulunuyor.

Abi naaptiniz =/

500 TL'ye pek ise yarar bir sey alamazsin sanirim. Astimi varsa kisinin boyle HEPA filtreli, anti alerjen modlu bisey bakmaniz gerekiyor sizin.

Bir de vaping'e donun en azindan. Yazik su kendinize yaptiginiz.
Sosyal ağlarda paylaş

sigara icilen oda da mum yakin derlerdi eskiden.o cercevede bi bakindim sunu buldum.

http://www.smokercandles.com/index.html

Bu arada su e-sigaranin zararlariyla ilgili yaklasimlar cok kucumseniyor.Herkes birbirini e-sigaraya icmeye davet ediyor falanda cok dogru bir is degil.

benim likitim soyle zararsiz boyle zararsiz diye zirva raporlarla ortalikta likit satan bi suru sirket var mesela.raporun kaynagina bakiyosun.almanyadan bilmem kim.isvicreli bilim adamlarina sorduk hesabi isler gucler teraneler...sahte raki uretir gibi likit basmaya baslayacaklar bi gun orasi fena olacak.bide bunun etkileri buyuk ihtimalle kisa zamanda ortaya cikmaz ya neyse.

likitimi kendim yapiyorum dediginde de kullandigin malzemelere hakimsin zaten.derisim merisim hesabi yapip koyuyosun demliyosun falan.bu kisim gene cezbedici ama atomizer isindigi zaman salinan metal parcalarini napicaz mesela burasi buyuk sorun bence.bu parcalar bide organik seyler degil.nanometrik inorganik metal zerrelerini dogrudan cigerine cekiyosun.bu hic hos gelmiyo.bunun icin hatta manyetik filtre falan yapilmali agizlik kismina.

yok sigara lobisinin oyunu bunlar bilmem ne. yok abi oyle seyler. zararliysa zararli iste.sene olmus 2017 almanyada hansin imzaladigi likit kalite raporunu kabul ediyosun, aerosol icinde metal partikulleri bulduk cigerine metal cekiyorsun sagliga zararli olabilir diyen doktoru dinlemiyosun.

olaylar olaylar.e-sigara konusunda tavsiye ederken falan dikkatli olmak lazim.uzun vadedeki etkileri bilinmeyen bi meret icin kobay olmaya hazirmisin falan diye onden bilgilendirme sart.

http://vitals.lifehacker.com/psa-secondhand-e-cigarette-vapor-is-unhealthy-for-ever-1795762043

not:entera basinca bazen yaziyi bitirmeden post ediyo bu.bi problem var gibi.3(4). keredir editliyorum su yaziyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...