Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Bu adam kiralık gelmiş bize 1.5 milyon kirama bedeli ile. Satın alma opsiyonu varmış 4.5 öyle yazıyor.

option değilde obligation olay, almak zorunda kalacağız opsiyon sonu.

6 milyon euro kısacası...

değmez. daha iyisi daha ucuza alınırdı. sırf fener dalgası geçilecek diye saçma sapan bi iş bana kalırsa.

negredo için dediğimi yine tekrarlıyorum ama. umarım 15 asist 6-7 gol falan yapar da en azından kısa vadede değdi sanırım diyebilelim...
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Valla öyle bile olsa şu ffp nin olduğu son sene 1.5 milyon - yazdı sadece, negredoda 2.5 bilmem kaç taksit. Kalan herhalde medel e gitti, zira bitmiş gibi bir hava var.

Sanki sadece Medel ile bitmeyecek gibi transfer, Medel'i sanki daha çok orta saha olarak düşünüp Vida ile bitireceklermiş gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

4.5 verildi diye haber çıkmıştıda 1.5 kiralama + 4.5 opsiyonmuş işte, detaylar gelir yakında bakalım.

Gökhan töreden cacık olmaz, 1 senedir yatıyor, bizden gitmeden yarım dönemde ingiltereye gideceğim diye biliçle beraber sermişti. Havalar ata ata dolanıp sonra gitti. Şimdi yarım dönem daha yatacak etti 1.5 sene, daha da hayır mayır gelmez, seneye bitiyor sanırım sözleşmesi sallayıp gönderseler.
Sosyal ağlarda paylaş

neymar'ın transferde hukuken sıkıntı yok.

oyuncu ile katar'daki dünya kupası üzerine bi sponsorluk anlaşması yapıyor fon işte 230 veriyorlar.

o da gidip 222'sini barçadan serbest kalmak için kendi ödüyor.

psg free agent'tan çekiyor neymar'ı alıyor.

yani herkes biliyor ama yapacak bir şey yok. arka kapı.

ffp için şimdi yeni sistem konuşuluyor. bu tip ödeme yöntemini yeni keşfettiler çünkü atletico falna da yaptı. kadroya oyuncu katmada belirli sınırlandırmalar düşünülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Töre sakatlanmasa Lens alınır mıydı ? Hayır. Bence bir önceki sezon Töre gayet iyi iş çıkarttı ve yaşı da genç 4.5 m vereceklerine seneye daha iyi bir adam alıp Töre ile devam ederler. O opsiyonu kullanmaz bizim yönetim görürsünüz.

Bir önceki sezon Töre nerede iyi iş çıkarttı? West Hamde oynamadı adam akıllı, sezon boyunca da çoğu zaman sakattı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...