Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

yıldız mecbur öyle olacak, dünyadaki her takımda aynısı oluyor formalar çok önce basıldığı için yıldız sonradan eklenir. önümüzdeki seneki formada yanyana gelir.

aşağıdakiler olacak işte. beyaz bence güzel zaten ilk forma klasik beyaz üst siyah şort olmalı, baklava gibi ufak detay da verilmiş sıkıntı yok.

çizgili net kötü amblem kaybolmuş gitmiş ve vodafone kısmı bariz kötü duruyor. omuz çizgilerini bilemedim açık görmek gerek.

grinin kötü olacağı çok belli ya çok güçsüz duruyor, beyazlar iyice pijamaya çevirmiş formayı. şu vodafone logosunu daha düzgün kullanmak gerekiyor ilk formada da siyah olabilirmiş gayet mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

UEFA'nın kit regulation'larında o yıldızların kullanım standartları var, istediğin gibi yerleştir ama sanırım toplam yıldızlı alan 10 cm^2'yi geçemiyor. Bir de bir yıldızın yüksekliği max. 2 cm oluyor. Sanırım bahsettiğiniz ve beğendiğiniz 3 yıldız lansmanında bir yıldız diğer ikisinden daha büyük; onu yapamıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

costa ile ilk temas kurulmuş

6 aylığına gelecekse bedelsiz gelsin bari şu come to beşiktaş ayağına. şl maçı görmese de taraftar gücü, pepe'den sonra yüksek bjk algısı sağlamak açısından iyi olur. çin kampına götürülür felan. 20+ gol atar yarım sezonda zaten bayağı buff sağlar.

atletico şl'den elenirse sözleşme 6 ay uzar şeklinde bir anlaşma yapılsa keşke, biz de uefa'ya felan düşersek uefa kupası şansı olur cidden bu kez.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Bu senenin en iyi forması beyaz, beğendim baya iyi duruyor.
En kötüsü açık olan gri, satmaz zaten doğru düzgün.

Çubukluda ise bişey var böyle göze kötü gelen çözemedim. full çubuklu olması mı bilemedim.

juventus çubuklusundan çok udinese çubuklusu gibi, ondan tuhaf gelmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...