Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Avcı her maç BJK'yi nasıl durduğunu çekinmeyen anlatıyor, her maçta aynı taktik ile sokmaya devam ediyor. Foruma girdim şimdi cepten BJK'nin kazanma ihtimali yok yazacaktım o anda attılar zaten.

Bi rakibinin yüksek ihtimal puan bırakacağı haftada diğer rakibinle oynuyorsun, kazanman gerek ve hiçbir çalışma yok, hiçbir taktik yok.

Bu adamın arkasında duranlara müstehak, rezil pezevenk ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Mal tolgayin ortasahada 637337. Kez top kaptirma aliskanligi sonucu dosediler.
En az 3 atar basak bu mac

normal, adamlar pas hatlarını kapatıp bir kişi ile de atiba-tolgay'a sürekli pres yapıyor. top hatasına, çıkmamaya zorluyor.

alanyaspor kadar bile rakibi ciddiye alıp gelmemiş, onlar bile 50 kat daha iyi oynuyorlar beşiktaş'tan.

hoca lazım bu takıma hoca.. hocasız bu kadro bile ancak bu kadar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

talisca geçen yıl bu şekilde ceza sahası etrafında çok faul alıyordu ve bayağı frikik atıyordu işte. bu yıl çözdüler kendisini artık faul veren yok. zaten attığı frikiklerde de bir numara yok bu yıl.

bir de bu maç şampiyonluğu kaybettirir net bir şekilde. berabere kalsak bile iş çok zor ki yani gözü olan biri şu maçı kazanmamızın ne kadar zor olduğunu görecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Avcı her maç BJK'yi nasıl durduğunu çekinmeyen anlatıyor, her maçta aynı taktik ile sokmaya devam ediyor. Foruma girdim şimdi cepten BJK'nin kazanma ihtimali yok yazacaktım o anda attılar zaten.

Bi rakibinin yüksek ihtimal puan bırakacağı haftada diğer rakibinle oynuyorsun, kazanman gerek ve hiçbir çalışma yok, hiçbir taktik yok.

Bu adamın arkasında duranlara müstehak, rezil pezevenk ya.

Bjk kotu harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

artık avcı için müthiş çözmüş takımı da diyemiyorum ya, her maç aynı şeyi yaptığımız için adam özel olarak önlem bile almıyordur bariz şekilde.

orta alanda pas yollarını kapatıp, atiba'nın daha fazla topla oynamasnı sağlayarak top kaybına zorlama olayını 3 maçtır anlatıyor mesela. yine aynısını yapıyor, yaptırıyor.

sorsan taraftara topu kaybeden kabahatli, buna çözüm üretemeyen maymun değil.

şu takımın başındaki maymundan korkup üstüne gitmeyen takımlara karşı hep puan aldık rahat rahat. gerisinden şansa bireysel performanslar ile ancak bala göte 1-0 2-1 falan.

azıcık avcı'dan örnek alsalar şu ligde bize çakmayacak takım yok. belki karabük yenemez yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...