Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

tig

combatta olmuyorda o hortlaga hala bagli oldugu icin oluyor.

orda cadidan geldikten sonra annesiyle konusmak gerek bizim inn'de kosede, sonra koye gidince Lizardfolk tayfasindan bikacina yardim edip korkularini gidermek lazim cunku hortlak eleman korkudan besleniyor.

tig ile konusurken bir kiside Glitterdust buyusu varsa dialogda cikiyor, ayrica anneyle konustugumuz icin korkma annen senicok seviyor gibi birsey demek gerek, birde konusmayi "leave" diyip bitirmeden combata girmek lazim cunku lizardfolklari cagiriyor gereksiz yere.

Witchs huta gittim de cadyi falan bulmadan sonra gelirim diye ciktim oradan. Random gezerken lizardlarin mekana gittim. Kapida biri karsiladi cocuk var tutuyolar icerde kafayi yediler falan. Mekana girdim diplomacy check liderle konustum falan hortlaka yonlendirdi. Bi kac diyalogdan sonra sehrin disindaki ihtiyari getir cocugu verim dedi cok muhim degil hesabi. Acikcasi ihtiyari daha cok sevdim olayi anlattim buna, tum koy gangbang yaptik hortlaga o ara cocuk mafis olmus (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Abi bu oyunu kapattiktan sonra Steam'in senkronizasyonu kayiyor. Hicbir sekilde baska bir oyuna girmiyor, ya da oyunu yeniden acmiyor. Oyle mal mal loadingde bekliyor illa tekrar baslatmam lazim.

Yani loading screenlerin uzunlugundan belli birseylerin yamuk oldugu, kesinlikle optimizasyonu cok kotu.

bende olmuyor böyle bir sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

Illa oyle olucak diye bir sey yok ya. Keyifli bir char olsun paladin fln da olabilir. Su hazir karakter zenci paladin nasil mesela asdf

Ne bileyim mesela bu oyunda fix genelde oldugu gibi tank on arka caster mi yapiyosunuz.druid nasil mesela keyiflimi

race human avantajlı gibi duruyor oyun ilerledikçe ?
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

AC kaç oluyor öyle? çok saçma rakamlarla geliyorlar meleede ikiye bölerler gibi duruyor

Buyu atıyorsun üstüne dodge modge felan oküz gibi bir şey oluyorsun. HP'de çoşuyor

Magus var companion o yüzden yazmadım değişik bir şey olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...