Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cheers (cnbc-e'nin yepyeni eski dizisi)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Hafta içi hergün 19:30'da yayınlanıyor yanılmıyorsam. Favori dizim oldu gerçekten.

Hem açılış müziğinde dediği gibi sıcak bir ortam var, eğlenceli dialoglar var. Çok sevdim diziyi gerçekten.

Sizin görüşleriniz nelerdir?[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

çok eski, o zamanın anlayışına göre çekilmiş ve günümüz komedilerine göre demode.

diyaloglardaki uzun duraksamalar ve tiyatro havasındaki oyunculuk inandırıcılığı öldürüp yapmacık bi hava oluşturuyor.aynı şekilde diyaloglarda "hey bilmemne hedeye nooldu" cinsi tipik ilhamdan nasibini almamış girişler günümüz dizilerine göre baya bir amatör kaçıyor.

sadece eksilerini yazdım çünkü bu eksileri gözüme çok batıyor ve diziden zevk almamı engelliyor.bazı kısımları çok hoşuma gitse de genele hakim olan bu hava diziyi izlemememe neden oluyor.[signature][hline]Congratulations! Your Magery Roxxors!!! Now go and vote for this script

Sosyal ağlarda paylaş

valla esasen eskiden yayınlandığında (10 sene olmuştur herhalde) bile hoşuma gitmemişti, dün baktım gene pek açmadı. sanırım ki arcane'in dediği sebeplerden.. :) (aynı fikirde olmamız gerekmiyor, tespitler var sadece yazısında :-p )[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 09 Kasım 2004 05:25 tarihinde demiş ki:
çok eski, o zamanın anlayışına göre çekilmiş ve günümüz komedilerine göre demode.

diyaloglardaki uzun duraksamalar ve tiyatro havasındaki oyunculuk inandırıcılığı öldürüp yapmacık bi hava oluşturuyor.aynı şekilde diyaloglarda "hey bilmemne hedeye nooldu" cinsi tipik ilhamdan nasibini almamış girişler günümüz dizilerine göre baya bir amatör kaçıyor.

sadece eksilerini yazdım çünkü bu eksileri gözüme çok batıyor ve diziden zevk almamı engelliyor.bazı kısımları çok hoşuma gitse de genele hakim olan bu hava diziyi izlemememe neden oluyor.

+1

[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 09 Kasım 2004 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Üstelik Frasier'ın çıktığı dizi...

Ben o yüzden seyredeceğim... 3. sezondan itibaren Dr. Frasier Crane ortama giriyor :)

Ama haklısınız... 1982'nin dizisi olması nedeniyle, esprileri artık basit kalıyor... İnsanoğlunun beklentilerinin ne şekilde değiştiğini görmek bakımından enteresan...
Sosyal ağlarda paylaş

pek ısınamadım daha diziye:([signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bugünki bölümde Fraiser Craine vardı evet hepimizin gayet yakından bildigi (en azından Cnbce deki Fraiser dizisini izleyenlerin) bir insan..ama cok garip geldi Cheers ne kadar eski Fraiser ne kadar yeni..adamlar Cheers'taki bi karakter üzerine dizi yapmış olamazlar dimi ? şaşkına döndüm eheh[signature][hline]Bow down before the one you serve,
You're going to get what you deserve

--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK GayZerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Ariakan the UbaAAHR BM..

Sosyal ağlarda paylaş

birkaç kere seyrettim, esasen çok fena değil ama diane dışındaki karakterleri bişiye benzetemedim doğrusu.. şu kıvırcık kasımpaşalı tipe zaten hepten gıcık kaptım.. :-p

jeffersons'ı bile severek izlemiştim vaktinde hani o kadar da eski değilmiş.. ben 70'lerden filan sanmıştım.. :-) hiçbirşey yoksa bazen rastlayınca öyle izliyorum biraz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ben barın ortamını çok sevdim. o ortam diziyi sevmemi sağladı. espiriler klasik durum komedisi espirileri. çok sıcak basit ve güldürücü. fraiser crane i görmek de ayrı bir tad.

(Fraiser şahane bir diziydi, her karakterine ayrı ayrı hasta olduğum nadir dizilerdendir ama tabi onun konumuzla alakası yok.)[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...