Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Proje Yoneticisi ilani

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir başlık var mı bilmiyorum ama ara ara maille yada çevreden iş talepleri oluyor. Şöyle bir köşede dursun..

Şirket yakın bir dostumun düşünen varsa yardımcı olabilirim.

http://i.imgur.com/YTCD9GU.jpg

edit (di): basligi degistirdim. bkz: iki alttaki mesajim.
Sosyal ağlarda paylaş

IK konusu sikintili arkadaslar. Alakali bir yasasi falan var ama neydi hatirlamiyorum. O yuzden paylasmak istediginiz is ilanlarini bu ilanlara ozel konular acarak paylasin ama konu is ilanlarinin toplandigi bir konu haline gelmesin, adinda IK hic gecmesin mumkunse. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Proje yönetimi nankör iş.

İşini iyi yaparsan kimse fark etmez, her şey yolunda gider, ama en ufak sorunda oklar seni gösterir.

Herkes senden iş bekler, herkes fikir atar ortaya, ama kimse işin ucundan tutmaz.

Herkes deadline'ını geçirir, bir şeyler patlatır, sonuçta döner dolaşır sana gelir.

Sürekli stres içinde olursun, iş senden çıksa bile proje sende diye yaptı mı acaba diye insanları takip etmen gerekir.

Pek çok adamı çubukla dürte dürte iş yaptırman gerekir, yönetici misin bebek bakıcısı mı belli değil.

Ha sen projeyi bitirirsin, tebrik eder kafanı okşarlar, olay olmaz. Bi sonraki projede başka yönetici patlayınca senin değerin iş işten geçince anlaşılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...