Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık i7 7700k. Corsair h100i v2 sivi sogutma. Samsung 960 evo 500 gb

marksman

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakmayın anlatamadim galiba. Önce bozulani adamlara ulastiriyosun tabi ki. Onlar sana şu adrese gönderin diyor ptt kargo ile. Tespit ettikleri bazı arizalarda direk yenisini gönderiyorlar. Sizin anlattıklarıniz ve gönderdiğiniz fotolar sayesinde.

Mesela işlemci bozuldu. intel müşteri hizmetleri ile irtibata geçiyorsunuz. Arıza bildirisine çok hızlı dönüyorlar. Sizi onlar yönlendiriyor. ptt kargo ile şu adrese gönderin diyorlar. Ardından size yenisini gönderiyorlar. Tamiri mümkün olmadığı için.

Yukarda ki arkadaşın dediği gibi. Mesela adamlar senden fotoğrafını çekip gondermenizi istiyor. Bakıyorlar duruma. Tamam o sizde kalsın biz size yenisini gönderiyoruz diyorlar.

Şu örneği anlatayım, kasanın içinde sistem çalışırken corsair sıvı soğutma cortlar, anakart işlemci pert olur, Corsair ile görüşüyorsun. Zararını anlatıyorsun. ee adamlar gormek isteyecek. Güzelce cekiyosun fotolari hatta video. Senin bir hatan da yok. Böyle anlaşılınca. Adamlar sana anakartın işlemcinin ve sogutmanin sıfır kutusu açılmamış :Dbir tık üstünü göndeririyor. Bu yaşanan bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

işlmeci 1400
ssd 900
sıvı soğutucu 425

bunun altına inmeyi düşünmüyorum. ne kar ne zarar.

ayrıca sıfır seagate 1 tb barracuda 7200 rpm hdd eklendi. tr garantili, garantiden sıfır olarak değişimle geldi. 1 adet 175 tl

kargoyu yurtiçi ile uygun fiyata gönderebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyat cok guzel, oluculuk yapmayin yahu.

marksman said:

işlmeci 1400
ssd 900
sıvı soğutucu 425

bunun altına inmeyi düşünmüyorum. ne kar ne zarar.

ayrıca sıfır seagate 1 tb barracuda 7200 rpm hdd eklendi. tr garantili, garantiden sıfır olarak değişimle geldi. 1 adet 175 tl

kargoyu yurtiçi ile uygun fiyata gönderebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=7744

Bununla çalışıyormuş. Benim durumumda olan başka arkadaşlar da varsa bilgisi olsun. M2 soketinde ne performans veriyor ise aynısını da veriyormuş.

Bi hesap kitap yapıyım ben bunu alırım.
Yapıyorum bi güzellik bari tam olsun diye diye en son bilgisayara kendim çökecem sdfgdsfgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...