Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 27. Hafta | Trabzon - Beşiktaş | 8 Nisan Cumartesi - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

Tosic bu hatalari yapacak abi. Stoperde marcelonun yanina hata yapmayacak bir adam alinmasi gerektigini herkes biliyordu zaten. Su haliyle takimin en zayif noktalarindan biri orasi ama yonetimin kabul ettigi bir risk bu yapacak birsey yok.

bu transfer devre arasına kalmamalıydı. stoperini kimse kolay kolay bırakmaz ara transferde. rakitskiy alınacaktı hayvani para çektiler. yaza alınmazsa küfürlere başlıyorum ama ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Eldeki butceyle makul bir takim yaratman gerekiyor iste ya. Ben Abou transferi disinda ederinden fazla olan zarar ettigimiz bir transfer oldugunu dusunmuyorum bu sene. UEFAda ceyrek finale gelmisiz, ligde daha kac hafta var en yakin rakip 5 puan otede. Senenin basinda paralari basip eksik olan her bolgeyi dolduramayabilirsin yani.

Takim harcadigindan fazlasini kazansin, ligde sampiyon olsun. Bu mantaliteyle zaten bu sene olmazsa bir sonraki seneye oraya temiz bir transfer gelir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Eldeki butceyle makul bir takim yaratman gerekiyor iste ya. Ben Abou transferi disinda ederinden fazla olan zarar ettigimiz bir transfer oldugunu dusunmuyorum bu sene. UEFAda ceyrek finale gelmisiz, ligde daha kac hafta var en yakin rakip 8 puan otede. Senenin basinda paralari basip eksik olan her bolgeyi dolduramayabilirsin yani.

Takim harcadigindan fazlasini kazansin, ligde sampiyon olsun. Bu mantaliteyle zaten bu sene olmazsa bir sonraki seneye oraya temiz bir transfer gelir bence.

:p
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi bir kenara bırakın burada 2 adamdan bahsetmek istiyorum

1- Adriano

yıllarca barça'da oyna, gel Beşiktaş'a her maç canını dişine tak, sanki 2 tane CL kupan yokmuş gibi atılan her gole kariyerindeki ilk golmüş gibi içten sevin. çok büyük adamsın çok.

2- Gökhan Gönül

yıllarca fener'de oyna, kaptanlık yap, bayrak adam ol.
Sonra ezeli rakibine git tüm fenerliler düşman olsun, sakat adam oynayamaz desin 30. maçına çık, üstüne 10 yıl fenerde oynamış gibi değil de Beşiktaş alt yapısından çıkmış gibi yürekten oyna ve sevin.
çok büyük adamsın.

umarım ikiniz de daha uzun süre bu takımda kalırsınız ve semtin girişinde atiba heykelinin arkasında yerinizi alırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

aboubakar en fazla para kazanacağımız transfer olacak söyleyim şimdiden. goldeki yaptığı dönüşü yapabilecek ikinci bir oyuncu yok bu ligde, hayvani fiziğine rağmen inanılmaz hızlı, çevik ve bilekleri yumuşak

talisca da oynamaya başladı iyice, sosa 30 yaşında açıldı bu adamı bir şekilde alsak 25'te sosa'nın mental düzeyine ulaşırsa zaten tutabilme şansımız yok

diğer yandan marcelo'nun efsaneliği gözlerden kaçmasın. herif harika 2 pas attı bugün defanstan ceza sahası önüne, ayağı bu kadar iyi olup hava kontrolü sağlam olan stoperler direk 10m yazıyor günümüzde. atiba ile birlikte bu adam underrated'in kralı.

gg hep ikinci devre açılıyordu zaten şu an da efsane oynuyor. şanssızlığı önünde quaresma ile oynaması yoksa efsane koşular yapıyor arkadan ama şaklaban atmıyor kendisine pas, geri de yardım etmiyor.

adriano inanılmaz karakterli bir herif çıktı cidden, barcelona'da neden oynadığını belli ediyor her hareketiyle. atiba'nın golünden sonraki sevinci gözden kaçmasın.

başakşehir ve gs'de moraller çökmüştür bu maçtan sonra sdfsds büyük ihtimalle kısır maç olacak. bir an önce uzaklaşsalar biz de uefa'ya full konsantre olabilsek keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

rıdvan akar yine salak salak konuşmuş. bu adamlar silinsin artık kulüpten ya.

Edit:

Helal team

said:
İletişim Direktörümüz Rıdvan Akar'ın twitter hesabı üzerinden paylaştığı ifadeler kulübümüzün resmi görüşünü ve duruşunu yansıtmamaktadır.

Yaşanan bu üzücü hadise neticesinde Rıdvan Akar ile yollarımızı ayırma kararı aldığımızı belirtir, Sayın Akar'a bugüne kadar kulübümüze yaptığı hizmetler ve özverili çalışmaları sebebiyle teşekkür ederiz.

Kaynak: Beşiktaş Resmi Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Adam öyle çok da kötü bir şey söylememişki. Onun yerine 4. golden sonra sevinen Cenk'i kulübeye sokan ŞG'ye ne demeli?

adam savaş çıkartacak tweet atmış. klasik rıdvan akar, iyi oldu mala. sürekli böyle ağlayın zaaa falan çekiyordu twitter'dan.

Cenk'i de sakatlanmasın diye almıştır zaten beraberliğe yatmıştı ŞG, lyon maçında forvetimiz kalmayacak yoksa sakatlık falan olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı izlemedim, ne oldu hakem yüzünden maç mı kaybedildi? Gerçekten ayağınızı kaydırmak için hakem atanmış olsa 3 puanı alabilir miydiniz? Her maç öncesi her hakem hakkında ağlıyorsunuz, yenince de laf edenler nerede diye atıp tutuyorsunuz, ne komik taraftarsınız ya :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...