Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noble Savant

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Valla bunu tamamen kaşıntıdan satıyorum, mantıklı bir açıklaması yok, birbirimizi kandırmayalım hiç :)

Şuan etymotic er4xr kullanıyorum, bi de çerezlik tomahawk var 40 dolarlık earbud (rock metal müzikte hiç şakası yok).

Yurtdışına çıkınca çok büyük ihtimal gene noble'dan, bu sefer custom bir model alıp zirvede bırakasım var. Mesela şu kalıplardan bazıları beni benden alıyor:

https://nobleaudio.com/en/lookbook/
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi soyle bir sey var; custom'lar sirf sov olsun diye degil, senin kulaginin sekline gore customize edildigi icin custom. Gidip kulaginin kalibini alip adamlara yolluyorsun ona gore kulakligi yapiyorlar. Izolasyon ve daha iyi fit icin yani aslen. Her iki tarafinda 10ar driveri olan kulakliklar var, haliyle custom olmayan halleri biraz büyük olabiliyor, darlayabiliyor takani.

150-200luk kulakligi da bu seviyelerde bir sey dinledikten sonra kulagina takmazsin. Isin sikintisi o zaten, daha iyisini tecrube ettikten sonra o 150-200e donemiyorsun. "Ignorance is bliss" burda da tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Empedansi oyle acayip degil, iem sonucta, 30ohm. Surmesi cok sorun olmaz ama uyumlu kaynak onemli tabi. Iphone'da yoklukta tidal araciligiyla dinlemisligim var ama cok kahretmedi, zaten mobilken okadar kritik dinlenmiyor :D

Ama guzel bir dap olursa sahlanir tabi; bi hifiman, ak, yada ucuza ibasso dx80 falan olursa tadindan yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...