Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

External ses kartlarıyla ilgili bir kaç soru

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Şu an Creative Soundblaster Zx kullanıyorum ses kartı olarak ve memnunum. Fakat bu kartları kayıt vs. için kullanmak mümkün değil malum.

O yüzden M-Audio M-track veya o fiyat aralığında başka bir kart alayım diyorum. Merak ettiğim şey normal bir ses kartının yaptığı her şeyi yapabiliyor muyum kayıt vs. için özelleşmiş bu kartlarla?

Eğer gerek yoksa kendi internal kartımı satacağım çünkü.

Bir de max. 500 liraya alabileceğim bir kaç iyi ses kartı modeli linklerseniz sevinirim :>
Sosyal ağlarda paylaş

gerek yok yaparsın hakikaten.

7.1 surround siksok oyun tekonolojileri yok ama, yine de güzel gelecektir.

uzun araştırmalarım sonucu focusrite 2i2 almanın en iyi f/p ses kartı oalcağını düşnüüyorum bu arada. fanboyluktan değil ama şiddetle tavsiye ederim. başlangıç ürününü geçtim pro seviyelerde bile işine yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

gerek yok yaparsın hakikaten.

7.1 surround siksok oyun tekonolojileri yok ama, yine de güzel gelecektir.

uzun araştırmalarım sonucu focusrite 2i2 almanın en iyi f/p ses kartı oalcağını düşnüüyorum bu arada. fanboyluktan değil ama şiddetle tavsiye ederim. başlangıç ürününü geçtim pro seviyelerde bile işine yarar.

niye ki? gitarcı mısın?1
Sosyal ağlarda paylaş

solo yerine 2i2 almak daha iyi biraz daha güçlü, solo vs 2i2 diye farklarına bakabilirsiniz.

esh senin de zarfına sıçayım sfds.

adam kayıt yapcam demiş işte.

mikrofon gitar bas falan giriyom ben. memnunum karttan. pedallardan karta ordan pcye. sonra pedalları komple söktüm amplitube aldım. korsanı da var meraklısına.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ses kartımı satayım ben o zaman.

Paraları yiyecek kız yok etrafta, nereye saçacağımı şaşırdım :<

Hazır kız yokken blgisyaarını, üstünü başını falan yenile. 3, 4 şişe parfüm al dursun, sonra para bulamazsın, hatta arabaya falan almayı düşündügün şeyler varsa, spor yay, geniş jant vs tam zamanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...