Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Definecilik

=))

Öne çıkan mesajlar

Malibu said:

Yalnız herkes forumu şöyle bir stalkladı kesin :D

Hiç bulunan bir şey yok hep dağ taş resmi =)

kafayı yedim abi 5 dk falan bakabildim
adamın biri yılan çizip durmuş kayaların üstüne tey allam
nası bi sıkıntı acaba psikolojideki karşılığını merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Xenocide said:

Riskli bir yer şayet burda kasa dahi açsan
Zehirlenme olasılığın yüksek
Siyanür e dikkat gazda olacak
Bilinçsiz çalışma yapma
Çıplak ve yüzün gözün solunum yerlerin ellerin çıplak bulduğun hicbirseye temas etme
Kardeş tavsiyesi

abi bu baya UO. kasa açıyon poison trap trigger oluyo falan. anaaa.

abi bizim başka bi akraba, köylü, baya takılıyodu bu şekil, kankası vardı iki tane 40-45 yaşlarında, beraber gittikleri bi yer varmış, sonra bu ikisi yalnız gitmişler, herifin birisi ölmüş gazdan, haberlere gazetelere falan çıkmıştı. gaz muhabbeti doğru yani

metan ya da sülfürlü bir yerlere girmişlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

kuzenin köyünden baya bişiler çıkmış zamanında, şimdilerde jandarma kolaçan ediyor sürekli, kazı yapılmıyor. kuzen birbirinden alakasız 3 farklı şehirden defineci çağırdı, 3ü de aynı yerde hemen hemen aynı miktar altın var dediler. tünel kazmayı düşünüyoruz fdsfds

noyan'ı da alıp gidin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

DRaGoN_SLaYeR trolluyomusun,trollemiyormusun çözemedim. Bu adamlarıda çözemedim, keşke hiç girmeseydim konuya.

yok abi ciddiyim, şu siteye üye olsa, enerji vsvs cinleri kaçırıyorum dese, ayda temiz 5k kazanır

kuzenin evinin olduğu yer zaten höyük, her yerden bi şeyler çıkarmışlar, tabii tünel kazma olayı geyik de bahçeden bi şeyler çıkma olasılığı var.
Sosyal ağlarda paylaş

bu son 1 aydır hergün define muhabbeti anlatılıyor bende dalga geçiyorum. Hatta altın falan bulunca 2-3 tane yerinde bırakmak gerekiyormuş yoksa musallat oluyormuş cin amcalar. Dedim siz bulun son kalanları ben alırım geyiğini falan yaptım.

Şimdi görünce mantıklı bişeyler var mı diye baya baktım da, yok çubukla aramalar falan.

Tek adam akıllı foto şu sanırım gördüğüm kadarıyla,

Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

bu son 1 aydır hergün define muhabbeti anlatılıyor bende dalga geçiyorum. Hatta altın falan bulunca 2-3 tane yerinde bırakmak gerekiyormuş yoksa musallat oluyormuş cin amcalar. Dedim siz bulun son kalanları ben alırım geyiğini falan yaptım.

Şimdi görünce mantıklı bişeyler var mı diye baya baktım da, yok çubukla aramalar falan.

Tek adam akıllı foto şu sanırım gördüğüm kadarıyla,

oha yılanlara gel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...