Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oceans twelve

hellspe

Öne çıkan mesajlar

biraz önce izledim.
ben bayıldım. gerçekten müthiş bi film olmuş. sinemalara ne zamandır düzgün film gelmiyordu, bu cidden çok çok güzeldi. zaman zaman cıvık olmuş ama tadınta tutmuşlar her şeyi. hem hikaye hoş, aktörler müthiş, yönetmen çok iyi yönetmiş, çekimler harika, espiriler süper.
özellikle karekterlerin doğallığına bayıldım. tartışırlarken aralarında geçen geyikler, laflar, iddialar falan nedense acaip hoşuma gitti. hiç klişe bir film değildi. son derece orjinal ve eğlenceli.
özellikle filmde zamanı kullanışladı da hoşuma gitti.. önce olan olayları sonradan göstermeleri falan.

o11'dan daha çok beğendim ben bunu. kesinlikle görmeniz gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah bugün girdi değilmi. hmm kötü bir film gibi görünüyor yorumlara göre. merak ediyorum, güzel diye tahmin ediyorum ama..?[signature][hline]===> orc_lord <===
|Buddy/Old|Buddy Webpage|KTB için..|
|Pati Pet|Corbeau|playingarena|
|orc_lord/phoenix (day:145/melancholy/depression)|
Sosyal ağlarda paylaş

film gayet güzel kimin kime kazık attığını bilmemek dahada süper...Gayette sürükleyici cheester sen heralde uyukluyodun o sıralar :)[signature][hline]Doruk Demişki : ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 04 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
ilki bencede daha güzeldi

bruce willis konuk oyuncu olmus onun olduu bölüm güzel
genelinde fena deilde konu pek güzel deil ya

zorla çekmişler sanki..

filmi henüz izlemediğim için film hakkında yorumda bulunamam ama bildiğim kadarıyla yönetmen bu filmin maliyetinin ilk filminkini geçmemesine çok özen gösterdiği için oyuncular normal ücretlerinden daha düşük ücretler almışlar ve hepsi eğlendiklerini söylemiş. yani bi zorlama olduğunu pek sanmıyorum..[signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır
Sosyal ağlarda paylaş

valla dün çıktığı gün gittim.... büyük umutlarla girmiştim..ilk filmi aşıcak diye düşünüyodum..ama açıkcası tatmin olmadım...arkadaşlar ekşın yok felan diyolardı(birlikte gittiğim) ama bence ekşından çok fazla gizem yoktu...off benim için tam bir hayal kırıklığı oldu...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzeldi film.
Ama iyice karıştırmışlar.Soygunlarda bi heyecan yoktuki.Olmuş bitmiş olayı gösteriyordu.
Fabel Yumurtasını çalarlarken izlemek isterdim açıkcası.
Ayrıca Night Fox un o lazerlerın arasından geçerkenki müzik müthişti.Oynamak geldi içimden =)

Ve gene ayrıca

Alacakaranlık izleyenler bilir.Bu Fabel Yumurtaları Alacakaranlıktaki Bedir in elindeydi Tahir-Kemal yumurtayı aldı.
Bu yumurta ne zaman oraya gitti =)

Bu Ocean filmi saçmalık :P

Film süperdi ama dediğim gibi çok karıştırmışlar.
Brad in giyidiği kıyafetler manyak güzeldi.
George harbi şerefsiz çok yakışıklı.
Cathrine Zeta Jones kadar güzel bir hatun yok.
Jullia Roberts Bruce Wills geyiği süperdi =)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

1.sini izlemedim ama ikincisi güzrel..[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

İlki daha güzeldi bir oraya bir buraya atlıyor film nerde kim napıyo falan oluyorsun.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hayet güzeldi ama filmi biraz brad pitt götürmüş gibi olmuş.Yani eğer filmi iyi takip etmezseniz yada dikkatle izlemezseniz bazı yerleri pek anlamayabiliyorsunuz..Eğer dikkatle izlemediyseniz Neden şöyle yaptılar,hani bu böyleydi gibi sorular sorabilirsiniz filmle ilgili..[signature][hline]Bir kar tanesi ol...
Sosyal ağlarda paylaş

film senaryo vs vs bakımından süper..Ama biraz karmaşık filmi anlayabilmek için zeka lazım.13 yaşında bi çocuk izlerse anlıyamaz kötü der.

halbiki süper bi film dünyanın çeşitli yerlerinde çekilmiş zaten bütçeside belli bu kadar yıldız.Böle bi filme kötü demek için gerçekten çok çaba harcaman lazım.[signature][hline]PATİCİĞİN AĞASI
Sosyal ağlarda paylaş

izlemedim ama sonuçta artık şöyle bi gerçek var ki sanatsal anlamdaki filmlerin büyük çoğunluğu festivallerde izlediğimiz bağımsız yapımlar. o yüzden filmin içeriği ve biçimi çok daha önemli (bence)[signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...