Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

>>Alınık Ekran Kartı

SARBAY

Öne çıkan mesajlar

[b]Başlıkta da belirttiğim üzere ekran kartı aramaktayım, Temiz kullanılmış olması tercih sebebidir.

•Nvidia veya Ati farketmez.
•Mümkünse Gtx 760/ Hd 7XXX ve üzeri modeller.(Gtx 970/980 olsa mikemmel olur :) )
•Ekran kartın olmadığı için idareten kullanmalık diğer daha düşük özellikteki kartlar da olur...

Saygılar sunuyorum efem esen kalın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir HD 7950 , 7970 ,r9 280 ,r9 280x - alıp CF yapsana ?

980Ti den çok daha ucuza çıkar. Performans neredeyse yetişir. Kalacak olan para üstü ile bir adet te SSD al kendine. Veya neye ihtiyacın var ise onu al.

Tabi CF nin de kendine göre handikapları var ama parasal olarak düşünürsen. 7950 CF bildiğin F/P kralı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında öyle de düşünüyorum ama internetimde sıkıntı var şu sıralar, derinlemesine araştırmaya girişemedim bir türlü..

. 2x 7950 performans olarak yaklaşsa dahi yeterli olur benim için 980 e...
Ssd var halihazırda zaten ama Monitörü 144hz bir monitörle upgrade edebilirim bakalım...

Temiz Güzel 7950 varsa iletişime geçelim millet, denemekten zarar gelmez sonuçta, olmadı Crossfire yaparım...
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Sadece 7950 değil yukarıda yazdığım tümkartlar 7950 ile ve kendi aralarında CF olur. Hepsi aynı ailenin kartları. Onları da alabilirsin

Seri itibariyle farklı görünen ama özünde aynı kartlarmış neredeyse, araştırdım biraz... 2X 7950 yi O.c yapıp 970 i felan geride bırakanlar var...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...