Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyalar Savasi by Spielberg

diablotg

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bugün hirsiz var filminin reklamlarindan Dünyalar savasi adli bir filmin fragmanini girdi yazin sinemalara gircekmis ama film o kadar güzeldi ki anlatamam Tom Cruise bas rolde olucak böle konusu cok ilginç
"çaglar boyunca bizi gözetlediler.insanlar hep dünyadaki egemenliklerinin sonsuz oldugunu düsündüler ama yaniliyorlardi.Dünyayi gözlerine kestirmislerdi"
diyip böle gece vakti insanlar disari cikmasini gösteriyo dagin orda bombalar patlio yildirimlar düsüyo derken bi bomba kameraya gelio ve fragman bitio çok güsel bisiye benzio sizin bildikleriniz ne filmle ilgili[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
diablotg, 13 Ocak 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ne insanlar gordum elbisesi cok , ne insanlar gordum icinde elbise yok
Sosyal ağlarda paylaş

film bence çok iyi bişey olcak fragmanını cok önce izlemiştim gerçi biz buna fragman diyemeyiz tam anlamıyla şu an piyasadaki Teaser dır.
filmin ben bir seri olcagını sanmıyorum...
ama filmin gerçekten çok kaliteli ve izlenmeye değer başyapıtlar arasına girceğini tahmin ediyorum.
nede olsa işin ucunda Spielberg var....[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=92855

Arkadaşlar bir konu hakkında yeni bir "konu başlığı" oluşturmadan önce bu konuyla ilgili daha önce oluturulmuş "konu başlığı" var mı diye kontrol edersek kurallara dikkat eden bir Paticik Forumları kullanıcısı oluruz. Bu da forumumuzun düzenliliği ve keyifliliği için önemli bir noktadır.

Daha dikkatli olmanız dileğiyle.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Ona bakarsanız filmlerin %99 u mutlu sonla bitiyor ortalarını fln izliyince noolcağını tahmin ediyorsunuz.[signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

ya filmin yönetmeni sağlam oyuncu kadrosuda öyle. kaliteli bir yapım olacak gibi ama keşke kötü sonla bitse. daha iyi olur ha :) zaten kötü sonla filmler bitmiyor bitenlerde hoşuma gidiyor. farklı oluyor yane[signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

Benim reklamda dikkatimi çeken şey tanıtımın filmin adı da dahil tamamen Türkçe olmasıydı. Umarım filmi Türkçe dublajla göstermeye kalkmazlar. Dublajın iyice ön plana çıktığı bu günlerde steven spielberg filmini buna kurban vermek çok acı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

düblajı yapana bakmak lazım ATV dekilerse filmden nefret ederiz ama LOTR 1 ve 2 nin seslendirmelerini yapan ekipse güzel olur. O filmlerdeki seslendirmeler eski türkçe de kullanıldığından muhteşem olmuştu![signature][hline]Vodvil [Asıl Oyun Şimdi Başlıyor!]
http://www.vodvil.com
Sosyal ağlarda paylaş

filmin sağlam bi yapım çıkacağını ancak tahmin edebiliyorum ama şu var ki, fragmanı oldukça başarılı, konuyu anlatmasına rağmen filmden hiç renk vermiyor. sonu hakkında felan tartışmalara girmek de tadını kaçırıyor bence bir nebze, böyle filmlere hakkında bi fikir sahibi olmadan gitek gerek. fakat bir de şu var, eğer kitap uyarlamasıysa, filmin de bütün bu tartışmaları, spoilerları kaldırabilecek bir yapım olması gerekir, merakla bekliyorum açıkçası[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardhath, 04 Şubat 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
Fragmandan belli zaten.Güzel bi film olcak gibime geliyor.

bencede... dört gözle beklediğim filmlerden birisi[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

fragmanını gördüm bende çok iyi bir filme benziyo yalnız uzaylılar dünyaya mı saldırıyo yoksa kendi aralarında mı savaşıolar acaba bi roman okumuştum sanki birbirleriyle savaşıyolar dünyada arada kalıyodu..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede güzel film olacak gibi.Eee Tom Cruise'un oynadığı film kötü olur mu hiç :-p ilgiyle bekliorus...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...