Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şip-Şak Resim

arcane

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bişey söylemek istiyorum, burada yayınlanan resimler hiç bir kaynak gösterilmeden internette mail aracılığıyla "bunları ben çizdim" diye ona buna yollanıyormuş. msn'de bi arkadaşın resim kısmında buradaki çeşitli resimleri gördüm. tam bişey diyecektim ki "bak bunları ben çizdim" dedi. ben "onlar benim ve benim arkaşlarımın resimleri" deyip sıkıştırınca anlattı. ona da bunlar benim resimlerim diye yollamış başka bir arkadaşı.

Bilmiyorum belki sizin için önemli olmayabilir ama, benim çok sinirime dokundu.

şimdi ekşisözlükten, shockhaber'den kaynak gösterilmeden alınıp, ona buna kendi yazılarıymış gibi yayınlayanların kullandıkları yazıları yazanları daha iyi anlıyorum.[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

eheheh herkes hırs yapmış resmen :-P

said:
StRencher, 31 Aralık 2004 01:48 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bişey söylemek istiyorum, burada yayınlanan resimler hiç bir kaynak gösterilmeden internette mail aracılığıyla "bunları ben çizdim" diye ona buna yollanıyormuş. msn'de bi arkadaşın resim kısmında buradaki çeşitli resimleri gördüm. tam bişey diyecektim ki "bak bunları ben çizdim" dedi. ben "onlar benim ve benim arkaşlarımın resimleri" deyip sıkıştırınca anlattı. ona da bunlar benim resimlerim diye yollamış başka bir arkadaşı.

bak buna sinirlendim. uyuz oluyorum böyle kişilere.
bi internette her gördüğü kıza sulanan
bir de her gördüğü güzel resmi "aha bunu yaptım" diye millete karizma yapmaya çalışan tipler var, cidden uyuz oluyorum.
[hline]

neyse ben de bir resim koyayım, paintte yaptım 10 dakikada, 5 dakikası zaten paint'le boğuşmakla geçti, zor bir program. en azından 3'den fazla undo imkanı olsaydı keşke. Sonra da photoshopta jpg'e dönüştürüp photobucketa yükledim. Toplam 15 dakika zamanımı aldı.

bu resim, ortaokul resim derslerinde yapmayı en çok sevdiğim resimdi. Pastel boya ile serbest çalışmalarda hep bunu yapardım.
[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

12dk paint, ben paintten anlıosam artık :P

size doğaçlama olay bile kastım hatta, f16lar tarafından düşürülen uzaylı, kahraman f16 pilotunun kafasındaki elmaya nişan alır =)),

ee.. kaçayım:D [signature][hline]Let me back let me back, I promise to be good. don't look in the mirror at the face you don't recognize help me, call the doctor put me inside put me inside put me inside put me inside put me inside

**no paranoia@ montezaus

[Bu mesaj MonTezaus tarafından 01 Ocak 2005 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...