Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CS 1.6 Zamanları

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

konurun olgunlarla keşiştiği yerde bi cafe vardı, sc oynamaya giderdik.

bende gidiyordum oraya büyük bi yerdi, hemen o kesişimde ki binadan girince baya merdiven çıkıyordun hatta aynı yerse.

said:

bi de bayındır-2 sokakta sanırım yüksel'e yakın internet cafe olması lazım, onda sürekli cs oynardık.

doğuş olması lazım, çok giderdim buna.
Sosyal ağlarda paylaş

Tripin ilk zamanlarini hatirladim la, afis asmislardi ilk yerlerindeki balkona p3 500 islemciler falanca ekran karti ve 3d gozluk diye. Kac ay o gozluklerin gelmesini bekledik sonra pattis cikti o gozlukler. Yine half life oynamaya gittigimiz bir kis gunu, birisi bagiriyordu var mi kantir oynayacak diye. O ne la filan derken girdik servera sonra zaten daha da iflah olmadik.
Beta 4 tu herhalde. En sevdigim map o ship di.

Ilk basta bir oda da 6_7 pc vardi sonra zamanla diger odalara da pc koydular en són kubik sisteme gecmislerdi ve atmosferi direk oldurdu. Eski halinde vurdugun adamin yuzundeki ifadeyi gormek superdi.

Neyse nitro yada morpheusu hatirlayan var mi lan o donemden hep merak etmisimdir. Falan filan nostalji
Sosyal ağlarda paylaş

doğuş olabilir evet. yerlerini, içini felan hatırlıyorum da isimlerini hatırlamakta zorlanıyorum.

diğeri de blue cafe gibi bişiydi sanırım. aynı binada bi metalci cafesi vardı, su'yu anathema ismiyle satıyordu onu hatırlıyorum. hamburgere de öyle bi isim vermişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...