Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e-Yds

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Merhaba, lisansüstü için dil puanına ihtiyacım var. Toefl için başlık açmıştım bir de e-Yds'yi deneyeyim diyorum. Yds'ye 3 kez girdim, son puanlarım 85 ve 83 küsür. e-Yds'ye daha önce gireniniz var mı, hem Yds'ye hem e-Yds'ye giren varsa bir karşılaştırma yapabilir mi? Kontenjan az olduğundan kayıt olabileceğimin garantisi yok, olur da kaydolabilirsem param yanmasın eğer normal Yds'den zorsa, sınavın bilgisayarda olmasından sıkıntı doğuyorsa vs.
Çok teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Toefl'dan basit işte kelime, gramer, çeviri (tr-ing/ing-tr) biliyosan bir de okuduğunu anlama sıkıntısı yoksa +90 rahat alırsın. Zorluğu sınavdan sınava değişiyor mu fikrim yok da 95 mi ne almıştım ben haziranda girdiğimde. Zaten sorular göz önüne alınınca o kadar çok vakit veriliyo ki sana 4-5 kez üstünden geçebiliyosun tüm soruların.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Ben de yakın olması gerektiğini düşünüyorum ama ne hikmetse e-Yds Yds'ye göre daha zor yazmışlar ekşide, forumlarda vs. Garibime gitti, burda vardır belki ikisine birden giren biri.

benim bir arkadaşım yds'den 74 mü ne almıştı, ardından hemen e-yds'ye girdi 84 aldı.daha kolaydı dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...