Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 13. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 3 Aralık Cumartesi - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Süper ya, grubunda MANU olmasa ŞL dedin mi bir ara katılmıştık diyen 2 takım var, biri Avrupa kupası görmemiş tarihinde ama sorsan ŞL kalitesinde grup ASDAASDAS

Züğürt tesellisi dedikleri bu olsa gerek diyeceğim de züğürt bile böyle teselli etmiyor kendini.

bunu söyleyince de götü kalkık, gaza gelmiş taraftar oluyoruz.

hani bjk'nin top class takım çekmeden harbi bala göte göreceli kolay grup çektiğini vs söyleyip yüklense neyse hak verirsin bir yerlerden ama böyle savunmaya geçmek harbi köylülük ya.

hatta ilber reisin ağzından gidelim, kasabalılık. kasabalılar ne köylüler gibi ne de şehirliler gibi işe yarar, boş beleş insanlardır der ilber reis. oradan gidelim asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

DarKRideR said:

Ha keza kadrosundaki adamların total Avrupa kupası tecrübesi hem kulüp hem de milli takım bazında yine büyük ihtimal FB'den de BJK'den de fazladır...

tartışmanıza girmek istemem ama RvP+skrtel+wiel in avrupa/milli takım tecrübesi kiev+fb+bjk kadardır fdsfd

RVP denkler belki evet, Wiel ve Skrtel'in pek yok bu arada ya asdfasd

Skrtel yine bi 20 maç görmüştür rahat gerçi de Wiel pek rotasyona girmezdi Avrupada falan.

edit:

baktım ikisininde iki kupada da 40'ar maçı varmış, wiel hatırladığımdan çok oynamış ya o kadar hatırlamıyorum. iyiymiş yine.

bu arada sadece yarmolenko'nun 75 maçlık avrupa tecrübesi varmış kulüp bazında şimdi baktım sadfsda

edit2:

RVP'nin 92 maçmış. tahmin ettiğimden azmış ya, 100'den fazladır, 110 falan vardır diyordum ben.

edit:

quaresma kulüp bazında 93 maçmış tek başına, vayak bu hain ne ara bu kadar çok maça çıktı la :(
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

baktım ikisininde iki kupada da 40'ar maçı varmış, wiel hatırladığımdan çok oynamış ya o kadar hatırlamıyorum. iyiymiş yine.

bunu yazmaya gelmiştim skrtel 20 şamp.ligi wiel 39 =)

neyse size iyi boş tartışmalar

edit: bu elma yazınca düzeltmek bi gelenek olduğu için yazıyorum; adriano 49 şamp ligi maç, wielden fazladan 100 dakikası var, evet baya katlarmış
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Liebe said:

Abi napalım tabi ki ağlıcaz o harika bindirmeleri, nefis verkaçları ve yaptığı harika ortalar nefesimizi kesti.

Edit: otokorrekt

Beşiktaş'a da transferinden beri 800 dakika oynayarak doğrudan tam tamına durun söylüyorum direkt olaraknet olarak 0 gol 0 asist ile 0 gole katkıda bulunmuş ohhhhşşşşş

http://www.youtube.com/watch?v=48H34ukFe8g

asfsdsd

merak ettim baktım, fenerde oynadığı süre boyunca 450 dakikada mı bir mi ne tabelaya katkısı olmuş ligde ASDDASASDASD

bildiğini iddia etmiş arkadaş başka bir postta bu işleri. fenerde kahramanken bu istatistikler çok umrunda değildi.

gerçi haklı kısmen, yarı yarıya daha iyiymiş. kazık yemişiz harbi :( :( :(

İlk paragrafa da keşke cevap verseymişsin ama yine boş boş hiç bir içerik sunmayan bişiler doldurmayı tercih etmişsin. Hee şey tabi ki tabela değil ama fenerde bu adam her maç deli bindirmeler yapıp gerek orta gerekse kısa pasla gerekse katetmeleriyle rakip defansa sıkıntılı anlar yaratıyordu. Bu maç bakıyoruz savunmada çok sırıtmadı diye adamı off işte harika oynadı gibi amelece övmeye çalışmanızın yanı sıra çıkarken kaybettiği topları görmezden geliyorsunuz üstüne kıskandığımızı iddia ediyorsunuz ssfds tamam abi güle güle kullanın harika sağ BECK inizi artık sizin topçunuz o hayrını görün.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarı en kötü 4 puan önünüzde bitireceğiz. İkinci yarı hem İnönü'ye hem Seyrantepe'ye gideceksiniz. Şampiyonluk büyük ihtimalle GG. Bu beraberlik sizin için bu demek.

Volkan'ı ilk defa 60 da gördük tamam ama fabri sanki süper kurtarışlar mı yaptı? Yarım pozisyonunuz var, kafası kesilmiş tavuk gibi bir oraya bir buraya koşup kendinizi helak ettiniz, bizim takım yorulmadı bile. Bugün sabah antrenman yapsalar yeridir.

Biz avrupa tarihimizin en önemli maçına çıkacağız Salı günü,4. torbadan gelip yenilmeden bir üst tura çıkmak üzereyiz. Salı günü ekranın sağ üst köşesinden takip edersiniz.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=ISwjAc1KdSY?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...