Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Şubat 2005, Robocop CNBC-E'de

Eraqrest

Öne çıkan mesajlar

ya bunun tekrarı kaçta olur şimdi :) 2-3 ? ben izlemeyi unuttum :) (alışkanlık oldu :D pazar günüde angelı unuturum :-))[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrarı biraz önce bitti arkadaşlar gerçektende çok keyifli bir film. Çekildiği dönemi de düşünecek olursak özel efekt konusunda da bir hayli başarılı.

İzlenmesi gereken bir yapım. Herkese tavsiye ederim.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

paul verhoeven filmleri de cidden vahşidir ha, robocop, total recall, starship troopers filan. hepsinde makyajcılar iyi ekmek yer.. :-p

ya şimdi artık "aaa maket" diyor insan ama 15 yıl önce izlerken "vaoooov ulan robotun makineliye bak!" diyorduk. daha cgi efektleriyle devrim yaratan terminator 2 yokken robocop abdurrahman çelebi idi.. :-)

azmo sana da lol ayrıca.. :D[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Muziklerde baya gaz canım.O dev yaratık her ota boka 20 sanıyenız var dıyoya ulam ınsan oturur duzgun bı yapay zeka hazırlar..
Robo 3 te bizim eleman uçuyodu dimi?[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten caponlar vardı dimi.İşin ilginç tarafında hiç bi robocop filminde "kaka ruslar" yok[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 04 Şubat 2005 15:44 tarihinde demiş ki:
murphy'yi shotgunlarla deştikleri sahnede içim gitti, üzüldüm baya yahu. ben böyle öldüğünü hatırlamıyordum içim acıdı adamı harcarlarken. birde ed-209'u o manyak silahla deştiği yer çok iyiydi..

O manyak silah bizm bildiğimiz barret yarı-otomatik keskin nişancı tüfeği.O zamanlar daha üretilmemiş kullanılacağı açıklanmıştı filmde de biraz abartılı bir şekilde kullanmışlar.Ya bu arada harbide ED-209 niye bukadar salak?[signature][hline]For the Dark Gods;Kill,Kill,Kill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...