Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Şubat 2005, Robocop CNBC-E'de

Eraqrest

Öne çıkan mesajlar

vay canına, müthiş. :) özellikle "ten seconds to comply" kısmı çok iyidir.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 01 Şubat 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
Daha önce hiç dublajsız izlememiştim.

Ayrıca bilgilendirdiğin için teşekkürler, konu başlığını görmeseydim muhtemelen filmi izleyemeyecektim.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ayrıca bilgilendirdiğin için teşekkürler, konu başlığını görmeseydim muhtemelen filmi izleyemeyecektim.

Bende . Hade Ben Şimdiden Cola mı sigaramı Stoklıyayım Ev sineması rulz :D[signature][hline] Sözlük |~| Mail |~| Msn |~| Icq |~| Info
Bazı Şeyler İçin İyi Olmak Yetmiyormuş Sevilmek İçin , Aşk İçin İyi Olmak Yetmiyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 01 Şubat 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
ulan hala robokop izleyip eglenen varsa vay haline yazacaktim ama yazmiyorum sevenler varmis begeniler tartisilmaz :)

robocop klasik bir filmdir, 80lerin bir filmidir,
ET, Indiana Jones, Star Wars gibi 80lerin klasik filmleri gösterilirken Robocop'u göstermeleri beni çok sevindirdi
Ayrıca Terminator 2'yi de bekleriz..[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 03 Şubat 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
Anılarım depreşti =)

benimde...[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)

[code=php] i died for you !
[/code]
[Bu mesaj Mayh3m tarafından 03 Şubat 2005 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci filmde bu boddicker'ın beynini ed-209'un daha da gelişmiş, heyvani bir modeline koyuyorlardı, şehrin altını üstüne getiriyordu galiba. o da pek fena değildi ama robocop 3 faciaydı tam anlamıyla.. :-p

bu arada dikkat ettiyseniz bu boddicker that 70's show'daki aile babası.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

unutmuşum bazı yerleri ama geçmişe döndüm iki saatliğine, vay be.. :)

böyle stop-motion'lu filmlere bayılırdık işte, bugün cgi'lı filmlere burun kıvırır olundu.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...