Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFL 2016-17

Celtics

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

oo maça bak 18-16. yeni yakaladım ama izleyeyim.

bu arada hokeyde o soketi/topu takip edemiyorum ben kesinlikle. nereye gittiğini anlamam biraz zaman alıyor. bu yüzden sevemedim bi türlü.

evet dogru, ben sanirim bizim futbola benzedigi icin sevdim kulturden =) Haftaya gidicem ilk defa hokey macina o zaman yorumlarimi yazarim sevip sevmedigimi.
Sosyal ağlarda paylaş

özetine baktım. izlemediğim ilk maçtı playofflarda, isabet olmuş.

maçın özeti: alex smith kötü oynamış. steelers'ta bell koşarak run'ı almış, fg'lerle de işi götürmüş boswell.

haftaya pazar:

23.05 | falcons-packers
02.40 | patriots-steelers

normal sezonda falcons 1 sayıyla yenmişti packers'ı. patriots, steelers'ı deplasmanda 9 farkla yenmişti.

falcons-packers maçı muhtemelen yakın geçer. nfl playoff tarihinin en skorlu maçlarından biri olmaya aday. iki hücum da efsane, iki savunma da nfl'in en kötülerinden. hiç kestiremiyorum, ortada maç bence. matt ryan ve aaron rodgers'a bakacak tamamen.

patriots geçen hafta kötü oynadı ama run defense'ta bell'i biraz frenlerlerse şansları yüksek bence. secondary bu sezon beklentilerin üstündeydi ve rothlisberger çok iyi görünmedi öyle, run oyununda bell'i ortalamanın üstüne çıkartmazlarsa düşük skorda tutarlar. brady yine bir şekilde yolunu bulur ama patriots'ta biraz reciever sorunu var. gronk gittikten sonra da sakatlıktan giren çıkan oldu. geçen maç da hogan mı edelman mı ne kenara geldi. ikisini de kaybetme lüksleri yok artık. bir de yine geçen hafta legarrette blount hasta olduğu için kullanmamışlardı. dion lewis her ne kadar 3 td yapsa da, run oyununda pek yard alamamıştı. iyi bir blount yine brady'i rahatlatır. tahminim patriots alır ama geçen haftadan daha iyi oynamaları şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...