Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFL 2016-17

Celtics

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
bu gece wildcard maçları başlıyor.

texans-raiders (en dandik maç bu olur, az farkla texans)
steelers-dolphins (steelers en az 10 fark yapar)
lions-seahawks (seahawks zorlanır ama alır)
packers-giants (aha, en baba maç bu, packers savunması ortalama oynarsa packers, yok bok çuvalı gibi pas yemeye devam ederlerse giants)
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

bu gece wildcard maçları başlıyor.

texans-raiders (en dandik maç bu olur, az farkla texans)
steelers-dolphins (steelers en az 10 fark yapar)
lions-seahawks (seahawks zorlanır ama alır)
packers-giants (aha, en baba maç bu, packers savunması ortalama oynarsa packers, yok bok çuvalı gibi pas yemeye devam ederlerse giants)

texans 27-14 raiders
seahawks 26-6 lions

2 maç da çok kolay geçti. raiders'ta rookie qb connor cook beklendiği gibi döküldü de, brock osweiler beklenti üstüne çıkınca texans beklenenden de rahat kazandı.

seahawks savunması baya dağıttı lions'ı öte yanda.

21.00'da steelers-dolphins var.
00.30'da packers-giants

digi 84'te fox sports yayın var.
Sosyal ağlarda paylaş

Pitz gebertiyor ya. Patates kilikli getto qbsi ile.

Miami zerre sikledigim bi takim deil ama istiyodum ki miami yensin.

Kazanan kansasla oynuyor bende kansastayim doal olarak KOTU OLAN KAZANSIN istiyodum bu macii ama pitz paramparca etti. Resmen tecavuz ):

Kansasi da sikmeseler bari....

Hatunun ailesiyle falan butun maclari izleye izleye kansas chiefs asilanmis oldu bide yasadigim yerde ki lokal takim doal olarak insanin kanina isliyor djfhjdf

Ama gozbebisim eli manning bugun packersa VURUR GECER orasi ayri. Bekam junyor gibi bi silahi olan qb korkutucu gercekten.

Ekmegine kosan zenci ruki resiviri kimse yenemez. Adam AC AC topu somun ekmek olarak goruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

odell beckham junyor. (:D

içinden geçti rodgers resmen. hem de maçın başında en iyi wr'leri nelson gitti, sonra da rb'leri montgomery.

eğer ikisi de haftaya yetişemezse packers'ın pek şansı yok cowboys'a karşı. giants ilk çeyrekten sonra bişi oynamadı çünki.
Sosyal ağlarda paylaş

nfc

(1) patriots - (4) texans
(2) chiefs - (3) steelers

afc

(1) cowboys - (4) packers
(2) falcons - (3) seahawks

eşleşmeler böyle.

patriots en az 15 fark yapması lazım.
steelers etkileyici göründü ama patates takımdı rakip. chiefs alacak bence. yine de en yakın geçecek maç bu olabilir.
packers dediğim gibi o sakatlar yetişmezse şansı yok. montgomery çok mühim özellikle koşu oyunu için. nelson'ı idare ederler cobb vs. zaten rodgers bana bile td pası atar sfdsf.
falcons seahawks maçında seahawks'tan herkes sürpriz bekliyor ama ben matt ryan'ın seahawks defansını patlatacağını düşünüyorum. ama o da steelers maçından sonra en yakın geçecek maç.

texans-patriots maçı dışında çok net favori yok ve güzel maçlar olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...