Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasteland 3

Norak

Öne çıkan mesajlar

ilk şehirde daisy'nin verdiği "git adamımı bul" quest'i spoiler'ı (hikaye için çok önemli değil anlattığım kısmı ama gene spoiler'a alayım)

Spoiler

mactavish'lerin tamiranesi var şehir köşesinde. bu söylediğim quest'i almadan girince içerdekiler fuck off çekiyor konuşmaya çalışınca. 2-3 defa daha zorlayınca "anam mı doğurdu" deyip kavgaya girişiyorlar silahları çekip.

quest'i alınca, aradığımız adamın kumarhanede olduğunu öğreniyoruz. kumarhanenin enforcer'ı olan yavşak "mactavish dorsey raid'e yardım etti, bizim patronun alakası yok. ama elimizde kanıt yok, mactavish'in garajından bizim patronu aklayan kanıt bulursan salarım adamını" diyor. bu noktada gene mactavish'in mekanına gidince (gene ilk gidişim, önceden kavga çıkınca gerek yok deyip load etmiştim) direk bambaşka bir diyalog proc'luyor ve kavga çıkıyor sonucunda.

gene aynı adamların normal normal durması, biz diyaloğa girince gene "gezmeyin la buralarda, fuck off" demeleri, bizim "o değil de dorsey raid'i..." diye lafı açmamız çok mu zor?

gene klasik tüm dünyanın bizim party'nin bi işler yapmasını beklemesi hissini verdi. geri kalanı böyle değildir umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

?imw=1024&imh=576&ima=fit&impolicy=Lette

Burayı crashlamadan geçmenin yöntemini bilen var mı?

Ekranda görünenlerin 4-5 katı daha drool var ve hepsi tek combatta geliyor. Aslında quest vs. olmadığı için bunları öldürmek şart değil ama gelecek experience'a kıyamıyorum, ayrıca toplu katliam yapmak zevkli.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...

On 01.07.2022 at 20:46, razzRaziel dedi ki:

sil sil direkt hiç kurma

bilmem simdilik bir problem gormedim ufak 1 bug disinda, eglenceli, birde onceden retrain yoktu patchle gelmis gecen sene o cok iyi olmus, dandik companionlari bile herseyi retrain edip skiller abilityler vs bir seye benzetebiliyoruz, 6 karaktere rahat 18-20x skill maxlaniyor gibi toplamda retrain olunca.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...