Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Redneck Rampage

Syn

Öne çıkan mesajlar

dune 2000 den ziyade emperor battle for dune güzeldi. ne kadar uzun zaman geçmiş olsa da dune 2 nin açılışında bile halen tüylerim diken diken olur orası ayrı.

eski oyunlar "şu ana kıyasla" görsel olarak daha zayıf olsa da, oynanabilirlik olarak kıyas kabul etmiyor, açık ara daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:
outlaws ta efsanedir bi de strateji olarak dune 2000 die bi youn vardı baharat fln topluyodunuz bilmiyorum hatırlayan var mı çok tanınmamıştı ama süper oyundu bence

Dune, Dune II, Dune 2000 ve Emperor serileri her biri ayrı sanat eseriydi. Çok tanındılar :) RTS denen kavram dünya üzerine Dune II tarafından getirildi.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:
bence warcraft. geçen buldum bi yerden 1.sini insan görünce duygulanıyor be :) bu arada dune 2000 i indirdim şimdi 114 mb oyun :)

Valla ben Command & Conquer 1 derim. Platform oyunlarını saymazsak USAF:US Navy Fighters'la beraber oynadığım ilk bilgisayar oyunuydu. Kuzenimin bilgisayarındaydım benim daha bilg.im yokken, kafayı yiyodum :)
Sosyal ağlarda paylaş

dune 2 sayesinde oyun piyasası atılım yaptı, zirilyon tane rts çıktı sonra. fakat turn base strateji oyunları da unutmamak lazım.

misal: master of orion serisi, civilization, xcom serisi ve warlords 1 ve 2.

seçim yapacak olsam real time ve turn based olarak ayırırım oyunları öncelikle :)
Sosyal ağlarda paylaş

Niye ayıp edeyim be adam, sırf başlığı katledeyim diye yazmıştım =p yoksa ben dune'cuyum, warcraft 1 i hiç oynamadım (1-2 sene evvel bir yükleyip denemiştim sadece), dune'un ise kitabını yazarım , Dune1'ide halen çok seviyorum bir kaç ay önce yine bitirdim bence çok sağlam oyun (adventure olanı). Pc ye aldığım (daha pc yi almadan daha doğrusu) ilk aldığım oyun Dune'un adventure olanı zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

benim için efsane olan oyunlar için şöyle bi liste yapayım ozaman:
warcraft 1-2,red alert 1-2, starcraft, dune 2000, Heroes of might and magic 1-2-3, half-life, fifa 99, age of empires.. daha aklıma gelmiyor ama bu oyunları uzun süre oynadım. red alert 2 ve heroes of might and magic 3 benim için eskimeyen oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...