Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Redneck Rampage

Syn

Öne çıkan mesajlar

Beyler aranızda Redneck Rampagein Route 66 ve Rides Againi bilen var mı?Nostalji olsun diye oynamak istedimde bulamadm.(5. Sınıfta oynamıştm ve pc hayatımdaki ilk oyunlardan biriydi Frogger-Starcraft-Redneck =) ) Acaba nerde bulabileceğim hakkında bilgisi olan varsa yanıtlar mı?

Saolunuss..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yihaaaaaa diye bagirip onu bunu vurmak cok guzeldi ya bi dukenukemden cikar ona girerdim hep bole arasinda dolasirdim gecenlerde biyerden indirdim cok kotu calisti sildim bende birakin hafizanizda oldugu gibi kalsin sonra izlenimleriniz degisiyo uzuluyorsunuz[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bataklıkta tekne benzeri bişeye biniyodun =) Sonra bize orda bi ton dinamit atan ponpon kızlar vardı =) Ya komik baya şey vardı ama baatakılıklı bölüme istersen başlardın ben en başından başlamıştm.Hatta hayaletli i bölüm vardı baya kasmıştı geçmek.Ama yinede ben çok sevmiştm.Silahlarıyla falan güseldi =) Ben bi netten arayayım bulursam dl linkini koyarm..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
Silphatos said:
Her bölümün sonunda şişman olan elemanın kafasına levyeyle vuruyor muyduk yoksa ben sallıyor muyum?[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

imzam neymiş la öyle, 7 8 tane link var ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...