Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arsenal-M.United

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

hakem diye itiraz eden yok ki
vieira ve ashley cole un de sarı görmesi lazımdı
daha böyle tonla pozisyon var

ama kimse çıkıp bana önceki man. arsenal karşılaşmasını riley katletmeseydi şu an ki durumun aynısının olacağını söylemesin.. chelsea dinamo gibi, her halikarda 1. olurdu eyvallah da arsenal in bu kadar maymun olacağı kimin aklına gelirdi..manchester a maç verilmesinden de bahsetmiyorum, geçiniz manchester ı bolton falan nedir bunlar abi o maçları kolay mı atlattı arsenal..

henry son maçlarda kaç gol attı ? ben size söyliyim henry gol krallığını hala çok önceki maçlarda attığı gollerle koruyor.arsenal intihar futbolu oynuyor nooblar ve yedeklerle sahaya çıkıp, defansı aşırı ileri gittiği için.[signature][hline]Where is your savior now?
Sosyal ağlarda paylaş

manchester'ın 1. golü mükemmeldi. her ne kadar defansa çarpıp girse de, rooney'e atılan uzun top, rooney'nin o topu gelişine mükemmel bi şekilde volelik olarak giggs'in önüne bırakması ve giggs'in vuruşu.

şahaneydi. çarpıp girmek yerine direk girse daha da bi şık olacaktı ama yine de süperdi.

carrol'a laf eden güntekin onay'a da kafam girsin. bacak arası ve bacakların 1'er metre yanları kalecilerin en zayıf noktalarıdır. neymiş carrol üstüne gelen topu bacaklarının arasından içeri almışmış.
[Seviyeyi koruduğunuz için teşekkür ederim/Nukem]
[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 02 Şubat 2005 05:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seperate, 02 Şubat 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
iddia oynad1m arsenal yüzünden yatt1k arkadasla
aa arsenal yakt1n b1z1

hehe arsenal rosenborg maçından beri hep down , bence basma bir daha arsenale.[signature][hline]SEE ANELKA'S GOAL
Anelka at the double as City win 4-0

Sosyal ağlarda paylaş

sabo bomba üstüne bomba patlatmışsın
kalecinin kontırpiyede kaldığı şansa giren bi golü mükemmel ilan etmişsin.hazırlanışı güzel tabii rooney iyi çıkardı onu kimse inkar etmez de finişing iyi olmadıktan sonra ne anlamı var

carroll orta sahadan gol yiyen adam değil miydi hani şu çok tartışılan pozisyon ? ehueh, daha da var onun vakaları.dersen almunia ne.. onu ben de bilmiyorum bizim halısahada bile oynatmam ben o adamı hehe hatta babacum geçse kaleye daha iyi bence :P.[signature][hline]Where is your savior now?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 02 Şubat 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
kalecinin kontırpiyede kaldığı şansa giren bi golü mükemmel ilan etmişsin.hazırlanışı güzel tabii rooney iyi çıkardı onu kimse inkar etmez de finişing iyi olmadıktan sonra ne anlamı var

carroll orta sahadan gol yiyen adam değil miydi hani şu çok tartışılan pozisyon ? ehueh, daha da var onun vakaları.dersen almunia ne.. onu ben de bilmiyorum bizim halısahada bile oynatmam ben o adamı hehe hatta babacum geçse kaleye daha iyi bence :P.

Howard kral kaleci.Neden onu kesti anlamadım...bi kaç hatalı gol yuzunden..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Respectful, 02 Şubat 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
iki kaleci de berbat kaleciler. bu nedenle bu kadar gollü maç oldu. arsenal niye lehman yerine bu dallamayı oynatıyor kalede bilmem

güntekin onay'ı ne güzel dinlemişin öyle sen
carrol ise hatalı gol yemedi. almunia ise yedi tabi ki ona bişe demiyorum.[signature][hline]Old loves they die hard

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 03 Şubat 2005 05:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 02 Şubat 2005 16:17 tarihinde demiş ki:

carroll orta sahadan gol yiyen adam değil miydi hani şu çok tartışılan pozisyon ? ehueh, daha da var onun vakaları.dersen almunia ne.. onu ben de bilmiyorum bizim halısahada bile oynatmam ben o adamı hehe hatta babacum geçse kaleye daha iyi bence :P.

1) hala iddia ederim ki süper bir gol. şansa falan girdiği yok. giggs'in vuruşu zaten büyük bir ihtimalle gol olacaktı defansa çarpıp yine kaleye gitti gol oldu. zaten belirttim defansa çarpmasa mükemmel olucaktı diye. babamla izliyordum maçı, ikimiz de "işte gol dediğin böyle olur türkiyede bu tip goller izlememiz gerek" dedik
2) carrol iyi kaleci demedim ama bu maçta hiç bir suçu yoktu gollerde. sen bombalamışın yani benim carrol'a iyi dediğimi sanarak. almunia zaten kötü bi kaleci ama onun da 4 golden 2'sinde hatası var her golde de hatalı diil. tabi 4'te 2 de pek güzel değil =)[signature][hline]Old loves they die hard
Sosyal ağlarda paylaş

O kaleci takımın motivesini bozdu yenilginin en büyük sebebi...
Bu arada çirkef m.utd herzamanki gibi gösterdi kendini...

I Love ArsenaL FC....[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Apache, 08 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki :
-kertenkelenin orospusuna ne denir?
kertilenkele

| Mail | :[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

carroll a iyi demediysen sorun yok.almunia nın tek vakası manchester maçı değil.arsenalin lehmannı klübeye aldığı andan itibaren almunia her maçta nasıl kötü bir kaleci olduğunu gösterdi.arada bi güzel kurtarış yaptığı da oldu tabii.sevincimiz bi sonraki sıçışına kadar sürdü ki bu da uzun bi süre değil.

giggs ortaya attı topu, top defansa çarpıp köşeye gitti.pozisyonu bir daha izlersen görürsün, almunia doğru yer tuttu ama top çarpınca birşey yapamadı tabii.ha almunia armut mu ? kralı ehe.[signature][hline]Where is your savior now?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...