Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 subatda türkiyedeki yabanci ve yerli karmasi karsi karsiya..

Doo_m

Öne çıkan mesajlar

ya hadi beşiktaş LEHİNE tezahurat yaparsın anlarımda başka takımlar ALEYHİnE neden bapırış çağırış yaparsın ona anlama veremedim. ya hakaten yeter artık çok sıkıldım ben bu işten. yıldırım demirören bişey demezse komple girsin yani o kadar sinirliyim... yuh be yuh! bu kımıl zararlısı herifler benimle aynı bayrak altında olduğu için utanıyorum. yazıklar olsun[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 27

Sosyal ağlarda paylaş

Rüştü zaten hepsinde yalandan atladı yere :D
Gol yedikçe mutlu olan kaleciyi de ancak böyle bir maçta görürmüşüz :)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

utanc verici yapmayın kardesim boyle isler turkiyede daha saygı durusunda duramıyoruz,baskalarının milli marslarına saygımız yok;bu macta da tribunler bos ve gelen seyircide buyuk ihtimalle belesci carsı grubu agrlıklıydı ki utanca utanc kattılar yazık cok yazık oyle kutsal bi gorev yapıosun trıbunlerde dıger takımlara kufurler sadece su lafı diorum insan olan o macı ızlemezdi bu insanlık ayıbydı cunku en iyisi 2868 e mesaj cekmk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 03 Şubat 2005 03:16 tarihinde demiş ki:
ya hadi beşiktaş LEHİNE tezahurat yaparsın anlarımda başka takımlar ALEYHİnE neden bapırış çağırış yaparsın ona anlama veremedim. ya hakaten yeter artık çok sıkıldım ben bu işten. yıldırım demirören bişey demezse komple girsin yani o kadar sinirliyim... yuh be yuh! bu kımıl zararlısı herifler benimle aynı bayrak altında olduğu için utanıyorum. yazıklar olsun

onu her taraftar yapıyor aslında. galatasaray taraftarı da yapıyor, fener taraftarı da yapıyor. ben de galatasaraylıyım mesela ama maalesef durum böyle. klüp başkanlarının kılını kıpırdatmaması çok ilginç hakkaten..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...