Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Guild Başlığı

enurale

Öne çıkan mesajlar

samaella said:

Okuyunca tbc yi hatirladim :)

Şahsen benim için de, Vashj-Kael-Illidan kestigimiz dönemler özeldir. Ortam çok iyiydi. Sanırım bazı ss lerimiz duruyor, birçok kişi ile arkadaslığımız o doneme dayanıyor. TBC deyince "In the name of Lady Vashj" repliği ve Zangarmarsh haritası geliyor aklıma. TBC özeldir oynayanlar için genelde. WotLK Ulduar ın da hakkını vermek lazım, hem gorselleri, hem de achievement fight ları olarak :) Oynadığımız tüm oyunları ve dönemleri anabileceğimiz arkadaslarımız var bu buyuk artı.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
quixef said:

Oyun içinde basit bir soru sordum, kaale alınmadı.

Gorulmemistir efem. :)

Hiçbirimiz pc nin basından her kalktığımızda oyunu kapatmıyoruzdur diye tahmin ediyorum, "afk" durumdayızdır, ya da belki afk durumu degil combat söz konusudur. Coexist kalabalık bir commununity, sadece wow degil bir çok oyunu oynayan arkadasımız var, bu sebeple konusma arasında gozden kacmıs da olabilir, bu durumda tekrar ulaşmanızda fayda var.

Sonradan gorduğum mesajlara offline mesaj olarak cevap veriyorum. Sizin için "ben her soyledigime sorduğuma -anında- cevap isterim, yoksa kaale alınmadığımı düşünürüm" gibi bir prensip soz konusu ise, size uygun olmayabiliriz.

Yakın zamanda, ben afk iken aldığım, sonradan gorduğum tek bir mesaj vardı, offline olarak cevapladım; "raid gunleriniz neler" denmişti, kesin belirlenmemiş olmakla birlikte, daha once CARSAMBA, PERSEMBE, PAZARTESI idi seklinde cevapladım, o siz iseniz cevabınız bu, ya da sorunuzu direkt buradan sorun, kaale alınmadı yazmaktan daha fazla zaman almayacaktır büyük ihtimalle "basit bir soru" sonucta. :)

Bu arada facebook "Guild Coexist" sitemizden ya da enjin guild sitemizden detaylarını gorebileceginiz bir toplantımız olacak BFA ile ilgili. Spotları ve ihtiyacları belirleyecegiz. Katılmak isterseniz, guild uyesi olarak basvurunuz kabul edildiğinde, DISCORD adresimizi de sitemizde gerebiliyorsunuz, discord hesabımız oldukca aktif.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o soru benimdi, öğrenmiş oldum. Ancak cevabın ilk hali PM e geliyor, yani hemen cevap veren başka guild bulun şeklindeki önerinizi dikkate alacağım.

@Scalanova: Öyle olsa benim için daha iyi ya, normal hayatta batmıyor da selamlaşma olarak kısaltma "sa" "as" kullanılması Türk guildlerinde nedense beni benden alıyor. O yüzden şimdiye kadar pek Türk guildinde oynamadım. (Darklight1903 adlı üyenin kurduğu geyik temelli guild hariç)
Sosyal ağlarda paylaş

Ekşi sözlük'te BFA başlığı altında yazdığım "entry" i burada da paylaşıyorum:

battle for azeroth

wow un azerite madeninin yarattığı gerginliği konu alan expansionu, aynı zamanda birçok arkadaşımızla twisting nether eu - horde tarafında, guildi çatısı altında oynayacagımız oyun.

guild coexist'in, potansiyel oyuncularına bfa ile ilgili mesajı şudur:

coexist; oldukça eski (2007), dinanik ve kalabalık, çok da sosyal, aynı zamanda birçok aaa mmo'da yüksek pve başarısı elde etmiş, pvp den de hoşlanan bir çok üyesi bulunan, son derece stabil bir yonetime sahip (2007 den beri değişmedi) bir guilddir.

guild buluşmalarımız, sosyal medya hesaplarımız, gayet aktif discord hesabımız, deneyimli raid oyuncularımız ile oluşturduğumuz kalıcı yapımız var. "en az ne oynadığı kadar kimlerle oynadığını da önemseyen" ve "bir guildde; sadece wow guildi olmanın ötesinde, kulüp anlayısı, farklı oyunları da başarılı biçimde ve kendi ekibi ile oynayabilme gücü" arayan kişilerin, www.guildcoexist.com adresinden başvuru yapabileceği, kadim yapı, "guild".
Sosyal ağlarda paylaş

GUILD SITEMIZDEKI TANITIM VE BASVURU yazımız, buraya da kopyalıyorum.

Selamlar,

Coexist, sözlük anlamı olarak; "ortak amaçlar adına bir araya gelmiş, ortak hedefler belirleyerek uyum içinde yaşayan kişiler ve topluluklar" demektir. Bunun yanısıra, "birlikte varolmak" anlamı da vardır. Bir guildi tanımlamak için güzel bir isim değil mi? Guild Coexist; bir fark gözetmeksizin her türlü oyuncunun hatta bir parçamız olmak isteyen ve etik kurallarımızı kabul eden herkesin, demokratik bir şekilde tek çatı altında toplanabileceği bir oluşumu ifade etmektedir. Guildimiz; dedike biçimde PvE, PvP yapan oyuncuları, RP severleri ve casual ya da social olarak tabir ettiğimiz daha az zamana sahip kişileri, ortak bir paydada toplayabilmektedir.

Coexist, 12 yıla yakın süredir MMO oynayan kişilerin; seviyeli ve eğlenceli bir ortamda oyun oynamak, end-game content başarıları elde elde etmek, oyunların sunduğu tüm içeriği tecrübe etmek amaçları ile kurduğu, (Coexist ismi ile kuruluş tarihi 2007) saygı, uyum, bağlılık, kalıcılık, hoşgörü ve eğlence temelleri üstüne inşaa edilmiş bir guilddir. Guild üyeleri; içinde oldukları ortamı gerçekten benimser, kaybetmemeye, korumaya, adını yükseltmeye çalışır ve hem iç hem de dış çevreye karşı sorumlu biçimde hareket ederlerse, o guildin kendisi de üyeleri de kazançlı çıkar, bizim üyelerimizden beklentimiz de budur.

Guild Coexist çatısı altında; WoW, SWTOR, RIFT, GW2, WILDSTAR, FFXIV oyunlarında elde ettiğimiz ciddi ve hatıralarda yer eden başarılarımız dışında; guild kurmadan arkadaş gruplarımızla oynadığımız pek çok oyunda (lotro, aion, aoc) "server first"lerimiz, eğlenceli ve çeşitli başarılarla dolu zamanlarımız oldu.

Misyonumuz; "en az ne oynadığı kadar, kimlerle oynadığını önemseyen" kişilerden teşkil edilmiş, uzun yıllar sürecek dostlukların başlayacağı ya da devam ettirileceği bir ortamda, profesyonel ve deneyimli bir kadro içinde, birlikte savaşmak, birlikte sevinmek, birlikte eğlenmektir.

Gerek guild, gerek raid, gerek discord, gerekse forum kuralları; mantıklı, tamamen açıklanabilir, önceden denenmiş ve en az sorun çıkartma ihtimali olan maddelerle oluşturulmuştur.

Gün geçtikçe genişleyen, bilgi dolu bir foruma, özenle düzenlenmiş bir siteye, guild facebook grubuna, whats-up grubuna, halihazırda bir discord hesabına ve başka oyunlar, mmolar da oynayan guild üyelerine sahibiz. Forumlarımız; hareketli, eğlenceli olmanın yanı sıra, pek çok çeviri ve sayısız yararlı video ihtiva eden bir arşiv niteliğindedir. Sitemizi, web site member statüsü ile, guild üyemiz olmayan pek çok kişi de takip etmektedir. Kurulduğumuz zamandan bu güne kadar her yıl bir çok kere buluşmalar düzenledik, bunlardan bazıları oldukça geniş çaplı (40 kişiyi bulan katılımlarla) ve buluşma içinde hediyeler dağıtılan ve ps turnuvaları yapılan buluşmalar oldu. Bir çok üyemizle ailece görüşüyoruz. Kişisel isteğe bağlı olmak üzere, guilde yeni katılan kişiler dahi, yıllarca birlikte oynadığımız kişilerle aynı seviyede samimiyet düzeyine ve yüksek aktivite (oyun ve oyun dışında) katılım oranına ulaşabiliyor. Bir işi iyi yapan kişinin yeni katılmış olsa dahi guildde aktif görev alan bir konuma gelmesi için (raid lider gibi mesela) guildde belli bir zaman geçirmesi gibi önşartlar da aramıyoruz, bunun için özveri, hoşgörü ve tecrübe yetiyor. Kısaca adaptasyon süresi tamamen size bağlıdır.

Siz de bizimle bu ortamı paylaşmak ve Coexist'in bir parçası olmak istiyorsanız, ana sayfamızdaki başvuru formumuzu doldurabilir ve böylece tanışmamız için gerekli olan ilk adımı atabilirsiniz.

http://www.guildcoexist.com/
Guild Coexist Yönetimi

Bilgi:

* Başvuruyu oyuna degil guilde yaparsınız Coexist'de. Başvurunun amacı da salt raid oyuncusu seçmekten ziyade tüm community'nin sizi daha kolay tanımasını ve her zaman hatırlanmanızı sağlamaktır. Özenli başvurular doğal olarak önemli derecede dikkat çekiyor, adaptasyonu hızlandırıyor, bu durumda biz de tanışmak için heyecan duyuyoruz.

Ayrıca; Coexist'e sadece bir kere başvuru yaparsınız! Yıllar önce guilde girmiş, başka bir oyunda dahil olmuş olsanız bile, güncel olarak oynadığımız oyunda bizimle olmak için "ben de geldim!" demeniz yeterli. Yine bu durumda, çok kısa bir süre oyun oynadıysak, başvuru hafızalarımızı tazelemeye yardımcı oluyor.

Başvurunuzu yaparken dikkat etmenizi istediklerimiz:

Anlaşılır cümlelerle ve imla kurallarına dikkat edilerek yazılan ve tüm alanları doldurulmuş başvurular özellikle daha hızlı cevaplanmaktadır. Diğer başvurular ise, comment kısmında daha fazla bilgi verilmesi için bekletilmekte ve cevap gelmemesi halinde bir süre sonra reddedilmektedir.

Özensiz, alelacele yapılmış başvurular ise kısa sürede reddedilecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...