Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

sampiyon kadronu koruyamiyorsun, finalde penaltilarda ayaklarin titriyor 1 tane penalti atamiyorsun, takimdan kacmak isteyen futbolculari takim bulamayinca elinde tutabiliyorsun, antrenman bile yapmamis oynatamiyorsun, gostermelik kamuoyunda ozur diletiyorsun tukurdugunu yaliyorsun affettik diyorsun.

son 2 penaltiya luzum duymadi hakem sdfsdf yoksa mac 6-1 bitecek hala lolo yapiyorsunuz.

mactan once besiktaslilar: helal SG sampiyon takimi cikarmis
mac sirasinda besiktaslilar: 2015 bjk > 2016 gs
mactan sonra besiktaslilar: ama yedek kadroyla ciktik yoksa daha iyi bir takimiz biz yenerdik sosa gomez sergen ve nouma olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Okudukça gülüyorum siz şampiyon kadronuzu geçen sene korudunuz mu bi anlatsana ?

Oraya yazmışım zaten çıkardığı kadrodan bir cacık olmaz die bi bak bakalım geçmiş mesajlara.

Şu takımınızdan umudunuz var mı hakikaten ? Tam kadro çıkıyorsunuz ve futbol rezalet.

Ha Beşiktaş transfer konusunda geç kaldı falan filan ama en az 2 transfer yapacak takım. Bunların yanında Q7,Sosa,GG,Adriano,Rhodolfo,Aras oynayacak. Dün sahaya çıkan kadrodan Kerim,Necip,Tosic,Beck,Cenk yedek olacak bunu sizde biliyorsunuz ama konuşamıyorsunuz.

Az dürüst olun beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Q7,Sosa,GG,Adriano,Rhodolfo,Aras oynayacak.

AHAHAH

drammm. saydiklari isimlere gel.

q7 dedigin adami gorduk dun halisahada sut ceker gibi sut cekiyor rastgele. sosa kac senedir bjk de 3 mu 4 mu? bi gecen sene oynadi adam bu sene de kacmak icin her turlu numarayi yapti, bakalim ne kadar performans alacaksin zorla kalan adamdan.
GG ve Adriano artik kemikler erimeye baslamis, FB ve Barca'nin kullanmadigi 2 adam.
Rhodolfo iyidir belki o kurtarir sizi bak asfds
Aras, senede ortalama 10 mac yapan noname eleman. as kadro mu bu simdi?
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

q7 dedigin adami gorduk dun halisahada sut ceker gibi sut cekiyor rastgele. sosa kac senedir bjk de 3 mu 4 mu? bi gecen sene oynadi adam bu sene de kacmak icin her turlu numarayi yapti, bakalim ne kadar performans alacaksin zorla kalan adamdan.
GG ve Adriano artik kemikler erimeye baslamis, FB ve Barca'nin kullanmadigi 2 adam.
Rhodolfo iyidir belki o kurtarir sizi bak asfds
Aras, bir yetis ya muhammed olur dur bakalim destur.

adsfşkndsg sen futbol topunu görsen bomba zannedersin. ne komik adamsın ya. Q7 dediğin adam Avrupa şampiyonu oldu geldi bilmem fark ettin mi ? Ne kampa katıldı ne birşey. GG dediğin adam senin milli takımının bile sağ beki kimse kusura bakmasın ama şu anda hücuma onun kadar katkı yapan bir sağ bek yok türkiyede. Adriano'nun kalitesini izlersin ileride konuşuruz.Sen bi kendi transferine bak bakalım Cavanda ne gol ne asist ? trabzondan boş beleş,Tolga Ciğerci ne gol var ne asist, Eren Derdiyok 10 gol.Serdar Aziz sezon boyu sakat. Zaten 6. bitirmişsin ligi geçen sene varlık göstermeyen adamları almışsın halen daha konuşuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi laflara gel. quaresma avrupa sampiyonu oldu geldi diyorsun. ee sabri besiktasin toplam kupasindan daha fazla kupa kazandi ne konusuyorsun demezler mi adama?

bana niye tolgayi serdari sayiyorsun ki? ben biz yedek oynadik diye aglamiyorum. serdar, cavanda oynasa da kupayi alacaktik, sabri oynasa da alacaktik.

tam olarak olaylari kavrayamiyorsun belli ki o yuzden daha fazla dram yasamadan cik bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

quaresma'nin iyi oldugunu avrupa kupasi kazanmasindan yola cikarak savunuyorsun.

sabri de bjk'nin toplam kazandigi kupadan fazla kupasi var nerdeyse diyoruma sdkfa. o zaman sabri de cok iyi, anladin mi mantigi?

senin mantik yani, quaresma vs sabri karsilastirmasi degil.

neyse haci karsidaki olayi anlamayinca cok zor konusmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Vale haksiz degil bu sefer. Kupa finali kupa finalidir ciddiye alip oynayacaksin. Yedek kadroysa yedek kadro - kaybettigin surece bahane bulmak anlamsiz. Kimse zorlamadi seni yedek kadroyla cikmaya.

2016 Model BJK'ninde 2015 modelden iyi olup olmadigini bilmiyoruz henuz, dogru. Gecen sene 30 puan fark atan BJK eger saglam bir forvet bulamazsa cok ciddi guc kaybetmis olabilir. GG-Adriano BJK'ye level atlatir mi bilemem de asil olay forvette bitecek gibi.

Ha bunun disinda GS gecen seneden daha iyi olur muhtemelen ama bana hala yeterli degilmis gibi geliyor. Kotuyuz aciksasi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaş ne savunduğun belli değil ki ? Q7 kötü diyorsun saçma sapan adam lig bitti avrupa şampiyonası geçirdi takımı ile finale kadar çıktı diyorum. hangi kafa ile Quaresma kötülenir hakikaten anlamıyorum.

32 yaşındaki adamlara kemikleri erimiş diyorsun zamanında 35 yaşında Drogba'yı alınca müthiş transfer diyordunuz biz dedik mi elinde bastonla geldi adam . yaş önemli değil kaliteli oyuncu sonuçta.

Sabri konusuna hiç girmeyeceğim çok gereksiz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne söylediysek aynısı bjk ve gs li yazarlar yazmış işte bırakın valedir maledir aptal aptal insanları dinlemeyi, bjk nın yarı kadro çok daha hazır, kazanan gs , lig sonuncusuna yeniliyo diye tkaımlar onlardan daha kötü anlamına gelmiyor yani bla bla. hani acın kendi spor yazarlarınızı okuyun enazından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...