Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc mu Wow Mu ?

PiNg

Öne çıkan mesajlar

said:
asdasd, 27 Ocak 2005 13:44 tarihinde demiş ki:
hosgeldiniz :)
daoc formatinda bi oyun zor cikar gibi gozukuyo, yani en az 2 sene daha daoc FTW :P

Ciddimisin? Onun icinmi RvR zonelari birlestirecekler Us serverlarinda? Sence neden serverlarin populasyonlari azaldi? Bi dusun bakalim..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

Populasyonun dusmus olması daoc formatında bi oyunun ciktiginimi gosteriyor ? 3 yilini doldurmus bi mmorpg de boyle sarsintilar olmasi dogal (ki toparlanicaktir bi sure sonra umarım)

Sanirsam WoW u ima ediyorsun, ama daocla wow un kiyaslanmasi bile sacmadir,tamamen ayri iki farkli oyungibiler zaten.Uzun suredir daoc oynayan kisiler pek tabi piyasaya cikan yenilikleri denemek isteyecektir,Asil dusuncem daocun oyuncu kaybetme sebebi cikan yeni oyunlardan daha cok mythicin herkezi memnun etmek icin yaptigi iyi niyetli islerin herzaman bi kısmı memnun ederken digerlerini hayal kırıklıgına uratmasıdır.
Fakat hala daocun oyun sistemi ve grafik kalitesini bir arada yakalayan bir oyun gorunmuyor ortalikta.

Bukadar yapilan hatalara ragmen Ayakta kalabilen bi oyunun simdilik alternatifi olmadigi kesindir.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-

[Bu mesaj daverc tarafından 28 Ocak 2005 09:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 28 Ocak 2005 09:21 tarihinde demiş ki:
Populasyonun dusmus olması daoc formatında bi oyunun ciktiginimi gosteriyor ? 3 yilini doldurmus bi mmorpg de boyle sarsintilar olmasi dogal (ki toparlanicaktir bi sure sonra umarım)

Sanirsam WoW u ima ediyorsun, ama daocla wow un kiyaslanmasi bile sacmadir,tamamen ayri iki farkli oyungibiler zaten.Uzun suredir daoc oynayan kisiler pek tabi piyasaya cikan yenilikleri denemek isteyecektir,Asil dusuncem daocun oyuncu kaybetme sebebi cikan yeni oyunlardan daha cok mythicin herkezi memnun etmek icin yaptigi iyi niyetli islerin herzaman bi kısmı memnun ederken digerlerini hayal kırıklıgına uratmasıdır.
Fakat hala daocun oyun sistemi ve grafik kalitesini bir arada yakalayan bir oyun gorunmuyor ortalikta.

Bukadar yapilan hatalara ragmen Ayakta kalabilen bi oyunun simdilik alternatifi olmadigi kesindir.
Davercci hiç sevmesemde çok haklı konuşmuş bravo tebrik ediyorum![signature][hline]Dünyanın kahrını çekip delireceğime , ben delireyim dünya benim kahrımı çeksin.

Öhöm bakınız
Bendeniz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya siz Wow un grafikleriyle Daocun grafiklerini karşılaştıramazsınız bile. Öle ss ye bakarak Kötü bilgisayarlarda oynayarak falan olmaz wow un grafiklerini anlama. Wow da gerçekten yaşayan bi dünya var bunu hissediyorsunuz. etrafta tavşanlar, kuşlar geziyor. Oyunda herhangi bi su birikintisine dalabiliyorsunuz. Ki bazen aşşağıda batmış bi gemi görürseniz şaşırmayın. Dalın belki içinde Chest vardır. Oyunda balıkçı bile olabiliyorsunuz. Ya allahaşkına kaç poligon kullanılmış daocdada böyle grafiklerine yetişemez gibi şeyler konuşuyorsunuz. Bu arada WoW la ultimanın alakasını çözmüş değilim. tamam daocta PvP olabilir ama hayat yok. herşey soğuk buglı gerçekçi değil. WoW da yolda gezerken manzaraya dalıp questi unuttuğunuz oluyor. 10000 çeşit quest var. daoc gibi Git şunu kes getir bunu kes getir olayı değil. Etrafınızda yaşayan bir dünya olduğunu hissediyorsunuz. Ve bu dünyayı araştırdıkça değişikliğe orjinalliğe hayran kalıyorsunuz. Ayrıca wowdaki Daoc tabiriyle Emain daha açılmadı. Şu an yapılan PvP ler Pvp Serverında Olduğu için normal şehirlerde yapılıyor. Battlegraunds açılınca Görecez ak koyun kara koyun. Ben Daocta Oynadım. Mükemmel oyundur ama wow dan sonra. Bakın şunu bilinki WoW u oynamadan söylenen sözlerin hepsi sallamadır. En azından bir kere oynayıp o dünyanın içine girmek gerekir.

Veee WoW Un grafikleri DAOC un grafiklerinden 10000 kat daha iyidir. Aksini iddaa eden ya movie izlemiş öyle konuşmuştur yada Grafik konusunda Hiçbişey bilmiyodur.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

Evet daoca radeon 9700 le bakarken WoW a 16mblik software kartla bakiyoruz.
Sonucta zevkler farkli, kimisi cicek bocege dikkat ederken kimisi oyun sistemine veya pvpsinin kalitesine dikkat ediyor.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

1 aydan fazla oldu wow a başlayalı ve hayır. catacombsun grafikleri wowu döver.[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun sistemi olarak WoW 30 kat daha üstündür. Oyun sistemi demek herkezin bi yerde buluşup pvp yapması değildir. Binlerce ayrı insana aynı hissi yaşıyormuşluk hissini verdirmektir. WoW sistem olarak her oyuna bin basar Dev gibi bir dünyada yapacak o kadar çok şey varki tahmin bile edemezsin. Onun dışında WoWda daha Battleground açılmadı nasıl karşılaştırabilirsinki wow la daocun pvpsini. Daha oyun avrupada bile çıkmadı betası devam ediyor. Daoc ise dile kolay 3 4 yıllık oyun binlerce patch gelmiş ayarlama yapılmış. Sonra wowdan daha dengelide bilmemne. Bakalım wowdada geçsin söyle 1 sene kadar Görecez hangisi daha dengeli.

Ayrıca nerenle okuyorsun o lafları ben grafik için söyledim Sen grafik ararken pvp ye bakıyosan çok yanlış yapıyosun haberin olsun.

Ayrıca adi ekran kartı lafınıda ''adam gider geforce4 le daoc oynar. Sistem directx 8 için kurulmuştur iyi performans alır. wow u aynı kartla oynar wow directx 9 ile ayarlanmıştır. ama kartı o teknolojiyi kullanmadığıiçin hiçbi yenilikten faydalanamaz oyunun grafikleri daoc gibi gözükür sonra gelir yokoyunun grafikleri kötü bilmemne der'' için söylemiştim. Biraz dikkat lütfen[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Sosyal ağlarda paylaş

wow herturlu oyuncuya hitap ediyor, pvp meraklisi, pve meraklisi vs.
daoc ilk konsepti olarak sadece rvr'dan ibaretti, cok da guzeldi.

sonradan bozdular konsepti ama pve meraklilarini cekmeyi basaramadilar, rvr meraklilarini da kacirdilar, sonuc boyle oldu.

yeni server acilsin toasiz, nfsiz, catacombssuz, girelim oynayalim.

yoksa wow dover.[signature][hline]taze bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yemeyin beni ne çizgifilmi heehehehehe gördüğünüz her renki şeye çizgifilim diyorsunuz. Sadece biraz fazla renkli ve farklı bi dünya. Çizgifilm gibi grafik ragnarokta var. Hadi dersinki anime benzeri bi yapısı var tamam derim ama çizgi film deme bana. Hem çizgi film gibi olunca grafikleri kötümü demek. Grafik kalitesini çizgi film gibi olup olmaması belirmemez bi oyunda. Sana bi çizgifilm gösteririm senden daha gerçek :)[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 28 Ocak 2005 10:31 tarihinde demiş ki:

Veee WoW Un grafikleri DAOC un grafiklerinden 10000 kat daha iyidir

said:
spawn77, 28 Ocak 2005 11:23 tarihinde demiş ki:
Oyun sistemi olarak WoW 30 kat daha üstündür

said:
WoW sistem olarak her oyuna bin basar

10000 X 30 X 100 =30000000 kat dahaiyimis wow anlasildi
Peki wowdaha uzaga iser.

said:

Ayrıca nerenle okuyorsun o lafları

Ne bu samimiyet ?

Sen grafikle ilgili etraftan ornek vermissin bende kisiler ilgi alani olan yerlere dikkat ediyo dedim, ama idrak edememissin birsürüde gereksiz sey yazmissin neyse wow asmis zaten soyledigin gibi bize bisey soylemeye gerek kalmamis.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...