Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOÇ yüksek lisans yds min. 87 şartı

pontipati

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Hangi programa başvuracaksın? :)

YDS için iletişime geçip şartlı kabul var onu sorabilirsin. Bu durumda mülakatlardan sonra kabulün gelince kayıt yaptırabilmek için dil belgesinde istedikleri minimum skoru alman gerekiyor. YDS'yi bilmiyorum ama bu süreçte TOEFL veya IELTS alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Hangi programa başvuracaksın? :)

YDS için iletişime geçip şartlı kabul var onu sorabilirsin. Bu durumda mülakatlardan sonra kabulün gelince kayıt yaptırabilmek için dil belgesinde istedikleri minimum skoru alman gerekiyor. YDS'yi bilmiyorum ama bu süreçte TOEFL veya IELTS alabilirsin.

matematik.
şartlı kabul kesin kayıt tarihine kadar yeterli skoru istiyor değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Koç'ta eskiden hazırlığı geçmek için TOEFL yapıyorlardı yada dışarıdan TOEFL/IELTS alıp belgelemeniz gerekiyordu. Sanırım şimdi hazırlıklarda TOEFL yerine kendi sınavını yapıyor, yaz döneminde okulda olan ELC'ler muhtemelen Temmuz veya Ağustos'ta bu sınava giriyor olacaklar.

pontipati, şimdiden kolay gelsin valla dostum. Hele bide Attila Aşkar ile falan çalışmak durumunda kalırsan amanın şaka bi yana inşallah olur :P

Fakülteler hatta programa göre fark edebiliyor onu öğrenmen lazım ama baktımda FAQ'de zaten dil belgesi olmadan başvurabilirsiniz ancak sonradan sınava gireceğiniz tarihi belirtin diyor. Aynen eğer şartlı kabül alırsan kayıt tarihine kadar hangisi olursa olsun dil belgeni tamamlaman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...