Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gönüllülük İşleri ve Projeler

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Merak ettiğim konu gönüllülük çalışmalarında bulunuyormusunuz? Bulunuyorsanız hangi organizasyonlarda nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Nonprofit ama size tecrübe katacak organizasyonlar bulabiliyormusunuz?
Mesela proje yönetmek sitiyorum ben böyle bir organizasyon için. Para falanda istemiyorum ama hangi organizasyona nasıl ulaşmak lazım.
Varmı böyle bildiğiniz yerler?
Sosyal ağlarda paylaş

www.idealist.org burada güzel şeyler çıkabiliyor ama yerleri çok uygun değil.
Kadıköy Lions diye bişey var ama bunlar daha çok oraya buraya para topluyorlar şuanda.
Bu tarz yerler olabilir ama düzgün bişey bulmak zor gerçekten türkiye'de. Yurtdışı da baktımda proje olunca çok fazla toplantı vs katılmak gerekiyor fiziksel oalrak yakında olursa daha rahat olur.
Sosyal ağlarda paylaş

haci structural olarak sorun cikartmayacak, bolgedeki en ucuz malzemelerle yapilacak ama yalitimi uygun olan bisiler bakacagim iste.

installation suresi minimum olmali, elle insa edilebilmeli vs.vs.

ha saglik problemi vs cikmazsa 28 hazirandan sonraki hafta icinde ya da 26agustos'tan sonra gitmeyi dusunuyorum ama henuz hicbisi ayarlayamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

kafamda 2 tane gönüllülük projesi var.

biri çevre, geri dönüşüm ve yardımlaşma ile ilgili.

diğeri ise yediklerimiz ve sağlık ile ilgili.

2 proje de müthiş. uzun vadede para kazanarak, kendini idare edebilir konuma gelebilir. Yani gönüllü olarak başlayanlar ayda 10k ücretle çalışabilir. fakat initial cost milyonlar.

Projelerimi gizli tutuyorum şimdilik. Zengin olursam. Dünyaya adımı bırakarak gideceğim. Bu kuruluşlar ile.

edik:
yani şöyle söyliyim, insanlara yardım eli uzatmak istediğinizde ilk tercihiniz benim kuracağım sistem olurdu, eğer bi şekilde hayata geçseydi proje. milyoner varsa okuyan p.m
Sosyal ağlarda paylaş

Proje yönetimini direk sana dışardan verirlermi bilmiyorum.
Gönüllülük bazlı katılacaksan , TGEV de gönüllü olmak için bir kaç eğitime alıp sonra seni birimde istediğin , özelliğine göre yönlendiriyorlar.
Çevre olarakta karetta karettaların yuumurtlama dönemleri için bir kaç çevre kuruluşunun programları vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

kafamda 2 tane gönüllülük projesi var.

biri çevre, geri dönüşüm ve yardımlaşma ile ilgili.

diğeri ise yediklerimiz ve sağlık ile ilgili.

2 proje de müthiş. uzun vadede para kazanarak, kendini idare edebilir konuma gelebilir. Yani gönüllü olarak başlayanlar ayda 10k ücretle çalışabilir. fakat initial cost milyonlar.

Projelerimi gizli tutuyorum şimdilik. Zengin olursam. Dünyaya adımı bırakarak gideceğim. Bu kuruluşlar ile.

edik:
yani şöyle söyliyim, insanlara yardım eli uzatmak istediğinizde ilk tercihiniz benim kuracağım sistem olurdu, eğer bi şekilde hayata geçseydi proje. milyoner varsa okuyan p.m

om attim. detaylari konusalim
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

Projelerimi gizli tutuyorum şimdilik. Zengin olursam. Dünyaya adımı bırakarak gideceğim.[/i]

Bak bu da 3snde stream isteyen gibi ahahah Abi bu aşırı özgüven yüzünden korluk yasiyorsunuz haberiniz yok. Anhora da ayni 3sn streamcisi de ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

3snyeciyle kıyasladın o_O

benim amacım projenin sadece biraz ilgi çekmesi :)

Belki birisinin bi yerlerde tanıdığı vardır, kime ulaşacağım konusunda fikri vardır. Gönüllü birileri vardır, o yüzden öm.

yok söylemicem de söylemicem diye tutturmadım ki. duologue'da ciddiyet daha fazla oluyor sonuçta haksız mıyım.

mesela marty ile anlaştık sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...